Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez probléma? Volt...

Szerintetek ez probléma? Volt valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a nem várt napja, nem is jött meg . Szép pozitív lett a tesztem. A tegnapi napig feszült a hasam alul , és fájt a mellem ahogy a menses előtt is szokott . Azt hittem végig , hogy meg fog jönni , meg is lepődtem , hogy pozitív lett a teszt. Mára viszont elmúlt a has feszülés is és a cicis fájás is . Ez normális ,vagy lehet mégis meg fog jönni ?
2020. febr. 11. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2020. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Normalis, terhes vagy gratula!


Nekem kb 8dik.hetig olyan erzesem volt mintha meg akarna jonni.

2020. febr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sose voltam még terhes . Nincs tapasztalatom , csak menstruálásbol. És idáig mindig az jelezte, hogy meg fog jönni , hogy elmúlt a mell érzékenység
2020. febr. 11. 13:46
 4/10 A kérdező kommentje:
És bocsi de még egy kérdés . A hőhullám is normális ? Mert nekem az is csak mensi alatt volt
2020. febr. 11. 13:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden normális az erős görcsön és az élénk piros vérzésen kívül
2020. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. febr. 11. 14:05
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Nyugi, en 18. Hetben vagyok es meg mindig ideges vagyok hogy minden rendben van e. Meg nem voltam terhes, nem tudom mi a ko mi a rossz.


Egyet tanacsolnek, ne olvass ilyen forumokat ahol idegenek irkodnak. Nagyon megijesztenek feleslegesen. Egy terhesseg sem egyforma. Amig az orvos azt mondja minden ok, addigne is agyalj mason, es ne keress ra a tuneteidre neten. Mert csak megijeszt tenyleg feleslegesen.


Rengeteget sirtam hulye kommentek es cikkek miatt feleslegesen.

2020. febr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. febr. 11. 14:39
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elején durva hőhullámaim voltak. A tüneteid normálisak!

Egyébkènt gratulálok a babához!

2020. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 pozitív teszt után most már harmadik napja késik,és igen,vannak hőhullámok,nem is kicsit. Gondolom hasonló lesz a klimax is :))

Mindenesetre gratulálok a babához!

2020. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!