Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Folyamatos hanyinger, etvagytalansag, faradekonysag . Lehetek terhes?

Mar a nemvart utan vagyok . De a tesztem negativ.

Rendszertelen a ciklusom. Sokszor voltam mar vele orvosnal de mindent rendben talaltak , csak egyszeruen ilyen..

Most eloszor eletembe eszlelek ilyen valtozasokat magamon.

Fajnak a melleim , a etel latvanyatol is rosszul vagyok. Viszont az edes dolgokat kivanom.

Folyton melegem van de nem laz miatt.

Volt olyan akinek kesobb mutatta ki a teszt a terhesseget?

Nagyon zavarnak a tunetek es nem tudom masra fogni csak a babara.

23/L

Keress kérdéseket hasonló témában: teszt

febr. 14. 12:00  Privát üzenet  

A válaszok
Nem!

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont febr. 14. 12:09 Privát üzenet
Csinaljal még vagy 2 tesutet, lehetoleg kulonbozo markajut. Ha mindketto negativ akkor egyertelmu.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont febr. 14. 12:18 Privát üzenet
Két hét múlva menj el orvoshoz. Akkor már biztosan látszik terhes vagy e vagy nem.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont febr. 14. 12:29 Privát üzenet
Szerintem ezek sima pms tünetek és legkésőbb 2 hét alatt megjön, vagy már a napokban.Én ezeket a tüneteket ovu után pár nappal már érzem, sőt ideges is vagyok mellé mint állat.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont febr. 14. 12:30 Privát üzenet

Nyílván ez attól függ mikor volt peteérésed,mert ha a ciklus második felében,pár nappal a nemvárt előtt;akkor van rá esély hogy terhes vagy de a teszt még nem mutatja.

Csinálj érzékenyebb tesztet. A rossmannban vegyél egy 10-es facelle-t,meg mondjuk egy predictort. Ezek mind nagyon hamar kimutatják. És reggel csináld;az a tuti.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont febr. 14. 12:50 Privát üzenet
Ha terhesség (hcg) okozná a tüneteket, akkor a teszt is pozitív lenne, legalább halványan. Nem esélyes. Inkább premens tünetegyüttes, némi pszichés tünettel kombinálva.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont febr. 14. 14:31 Privát üzenet

Ha terhesség miatt vannak tünetek a teszt is pozitív....

Szerintem nem vagy terhes :(

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont febr. 14. 15:42 Privát üzenet
Mennyivel vagy utana? Mindket terhessegemnel 6.hettol emelyegtem, masnal is ezt hallottam.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont febr. 14. 18:00 Privát üzenet

Közösültél védekezés nélkül?

Ha igen, akkor lehetsz terhes.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont febr. 19. 08:24 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Kedves kérdező mi lett végül? Bár gondolom nem baba, mert írtad volna. Sajnos, ha terhességi tünetek jelentkeznek, akkor van kimutatható hcg a szervezetedben. Sok sikert a következő ciklusban :)

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont febr. 19. 09:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehetek terhes? Tegnap óta mellfeszülés és nehéznek érzem őket. A mensim 2 nap mulva varhato elvileg, de gondoltam elotte tudakolozok egy kicsit! Hanyinger, etvagytalansag es...
Kb.3 hetes terhes lehetek, és egyáltalán nincs étvágyam, mit csináljak? Ti is így voltatok?
24 hetes terhes vagyok és egyáltalán nem kivánok semmit, ez baj?
11 hetes terhes vagyok, szerintetek ha alig eszek valamit elvetélhetek? Nincs étvágyam 56 kg kezdtem most 54 kg vagyok .
Van okom félni? Ma vagyok elvileg 8 hetes 4 napos terhes, eddig voltak rendesen tüneteim (étvágytalanság, rossz közérzet, érzékeny mellek), de kb 2-3 napja ezek mind megszűntek.
12 hetes terhes vagyok és még nem nőtt a hasam, és nem hízok inkább fogytam ez lehet a sok hányinger miatt és az étvágytalanság miatt?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!