Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folyamatos hanyinger, etvagyta...

Folyamatos hanyinger, etvagytalansag, faradekonysag . Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Mar a nemvart utan vagyok . De a tesztem negativ.


Rendszertelen a ciklusom. Sokszor voltam mar vele orvosnal de mindent rendben talaltak , csak egyszeruen ilyen..


Most eloszor eletembe eszlelek ilyen valtozasokat magamon.


Fajnak a melleim , a etel latvanyatol is rosszul vagyok. Viszont az edes dolgokat kivanom.

Folyton melegem van de nem laz miatt.


Volt olyan akinek kesobb mutatta ki a teszt a terhesseget?

Nagyon zavarnak a tunetek es nem tudom masra fogni csak a babara.


23/L



2020. febr. 14. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem!
2020. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csinaljal még vagy 2 tesutet, lehetoleg kulonbozo markajut. Ha mindketto negativ akkor egyertelmu.
2020. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Két hét múlva menj el orvoshoz. Akkor már biztosan látszik terhes vagy e vagy nem.
2020. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek sima pms tünetek és legkésőbb 2 hét alatt megjön, vagy már a napokban.Én ezeket a tüneteket ovu után pár nappal már érzem, sőt ideges is vagyok mellé mint állat.
2020. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyílván ez attól függ mikor volt peteérésed,mert ha a ciklus második felében,pár nappal a nemvárt előtt;akkor van rá esély hogy terhes vagy de a teszt még nem mutatja.

Csinálj érzékenyebb tesztet. A rossmannban vegyél egy 10-es facelle-t,meg mondjuk egy predictort. Ezek mind nagyon hamar kimutatják. És reggel csináld;az a tuti.

2020. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha terhesség (hcg) okozná a tüneteket, akkor a teszt is pozitív lenne, legalább halványan. Nem esélyes. Inkább premens tünetegyüttes, némi pszichés tünettel kombinálva.
2020. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha terhesség miatt vannak tünetek a teszt is pozitív....

Szerintem nem vagy terhes :(

2020. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mennyivel vagy utana? Mindket terhessegemnel 6.hettol emelyegtem, masnal is ezt hallottam.
2020. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Közösültél védekezés nélkül?

Ha igen, akkor lehetsz terhes.

2020. febr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező mi lett végül? Bár gondolom nem baba, mert írtad volna. Sajnos, ha terhességi tünetek jelentkeznek, akkor van kimutatható hcg a szervezetedben. Sok sikert a következő ciklusban :)
2020. febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!