Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Lehetek terhes?

Szűz vagyok. Január 24-én a párommal le akartunk feküdni, óvszerrel védekeztünk, de nem sikerült az aktus, mert túl szűk voltam. Tehát behatolás egyáltalán nem történt, de ő elélvezett, az óvszer kiszakadt, így az ondó egy része a puncimra került.

A ciklusom gyakran rendszertelen, legutóbbi menstruációm első napja jan. 13. volt, és azóta nem jött meg.

Febr. 8-án elvégeztem egy terhességi tesztet, ami egyértelműen negatív lett, de lehet túl korai volt, mert az ovulációm napját sem tudom pontosan meghatározni.

Szerintetek mik az esélyek a terhességre? Elsősorban ez lenne a kérdésem, de bármilyen tanácsot szívesen fogadok a témával kapcsolatban.

febr. 15. 00:21  Privát üzenet  

A válaszok
Nulla az esélye és még nem szexelj, még nem vagy kész rá fejben, agyban.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont febr. 15. 01:29 Privát üzenet

Ne izgulj, így nem lehetsz terhes.

Nem vagy túl szűk, inkább nagyon izgulhattàl és emiatt nem tudtad elengedni magad. Lehet a barátod is ügyetlen kezdett. Várjatok még ezzel, nem állsz még készen rá.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont febr. 15. 04:43 Privát üzenet
Nem vagy terhes. De legközelebb normálisan védekezzetek itt minden nap van kiszakadt óvszer és csak a tiniknél... Kicsit gyanús.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont febr. 15. 05:43 Privát üzenet

Ha nem történt behatolás, nem lehetsz terhes. Ráadásul a spermiumok a levegőn elpusztulnak.

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogyan szakadhatott ki az óvszer, ha még behatolás sem történt?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont febr. 15. 07:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítőkész válaszokat.

Igazatok van, mert igazából nem vagyok már tini (20 éves vagyok), de fejben még nagyon gyerek vagyok, és eléggé szorongó típus.

Az óvszerrel az lehetett a probléma, hogy kívül dörzsölődött, és a méret sem passzolt, igazából nem csodálkozom hogy megadta magát, de látom mit kell legkizelebb máshogy csinálni.

# 5/6Időpont febr. 15. 07:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

legközelebb*

# 6/6Időpont febr. 15. 07:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehetek-e terhes?
Lehetek-e terhes? Nem szeretnék 16évesen terhes lenni
Lehetek-e terhes?
Lehetek-e terhes?
Pettingtől lehetek- e terhes?
Terhes vagyok? Lehetek-e az?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!