Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt 4-5 nappal...

Menstruáció előtt 4-5 nappal meg lehet foganni?

Figyelt kérdés
Megfelelő időkben együtt voltunk a párommal. Babat szeretnénk. 28 éves vagyok. (2 hónap sikertelen probálkozáson vagyunk Túl.. Eddig csak "közép" időben voltunk együtt de nem jártunk sikerrel aztán úgy döntöttünk folyamatosan csináljuk amég meg nem jön) tehat menstruáció előtt (is) együtt voltunk addig amég meg nem jött.. Ami igen sajnos meg jött.. 28-30 napra szokott megjönni. De nem tudom sajnos, pontos időben van e peteérésém. Mert úgy tudom lehet eltérő időkben.. Mint gondolnánk! Legutóbb most 6 an voltunk együtt és 10 én is.. De 11 en megjött..3 nap rendesen megjott utána barna folyas volt és tegnap 16 an múlt el. Viszont vissza gondolva 7-8 án.. Volt feher tejszerű folyásom. Lehet akkor volt peteérésém menzesz ciklus előtt 3-4 nappal? De tegnap este furán éreztem magam,nem volt erőm állni se inkább feküdni akartam.. A testemet faradtnak erőtlennek éreztem. Ma émelyegtem.. Gyengeség fogott el.. Le kellett feküdnöm. Görcsölt az alhasam. Is. Most meg nyílal bele a pete fészkembe. Leginkább bal oldalt. Ma többször voltam pisilni mint szoktam,. De Étvágyam nem igazán van. Lehet ez terhesség?

2020. febr. 17. 21:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj. Arra akartam utalni, hogy majd a gyereked fog megfoganni. 🙂
2020. febr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Ez az én kérdésem. Hasonlóan vagyok,mint te. Tesztelni még nem teszteltem azzal még várni akarok egy pár napot,de úgy érzem, hogy össze jött,mert azóta sem esett le a hőm és a melleim egyre jobban fájnak, ráadásul ma reggel nem tudtam húst enni úgy, hogy én nagy húsimádó vagyok. A kislányommal is ez volt, hogy csak a vége felé tudtam húst enni.

2020. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
És, aki mensi előtt esett teherbe mik voltak a tünetei? Megjött még neki rendesen, következő ciklus közepén volt valami tünete (hányingere, hányt, szagundor...)? Vagy miből következkeztetett terhességre? Mikor tesztelt?
2020. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#9 vagyok! Leìrom pontosan: jùlius 21-èn este voltunk együtt, 23-ra vàrtam. Nem jött màr meg! Ùgy voltam vele, hogy tesztelni felesleges, mert előbb tuti, hogy nem eshettem teherbe, mert nem voltunk együtt. Aug. 2. körül kezdődött az àllandò pisilhetnèk. Azt mondtam, ha 5-èig nem jön meg, tesztelek. Szòval augusztus 5-èn lett egy nagyon halvàny, de egyèrtelmű pozitìv tesztem. Egy hèt mùlva lett rendes, erős pozitìv. Akkor kezdődtek kb. az ilyenkor szokàsos tünetek is. Àprilisban volt 3 èves a mi csodababànk! 😊
2020. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!