Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció alatt beágyazódás?

Menstruáció alatt beágyazódás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kérdésem az lenne hogy lehetséges hogy menstruáció alatt történik meg a beágyazódás? Vagy az teljesen lehetetlen?

2020. febr. 20. 15:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék nyugodt lenni, ha véreztem és pozi a tesztem. Tesztelj még, ha erősödik, akkor lehet megmaradt a baba. Ha nem akkor kémiai volt. A hcg nem ürül ki túl gyorsan. Ettől lehetsz rosszul is. Két nap és kiderül, mert ennyivel "mensi" után már szép pozinak kell legyen majd a teszt.
2020. febr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Leirom egy picit pontosabban. Tehát a ciklusom 18.napjan voltunk egyutt a parommal, menstruacio elott 7-8 nappal. Nekem nem kozepidoben van ovulaciom! Szoval ma 15 napja az eset. Bocsanat hogy eddig nem tudtam leirni kicsit pontosabban csak dolgozom, es hat a szunetunk nem tul sok 🙄
2020. febr. 21. 10:01
 13/15 anonim ***** válasza:
Így meg túl rövidnek tűnik a luteálisod...12 napnál rövidebbel nem is nagyon lehet teherbe esni...11 napnál kevesebbel meg nulla az esély, mert a beágyazódás nem tud megtörténni, mivel a mensivel leválik a méhnyálkahártya. Tehát ovutól legalább 12 nap kellene legyen mensiig. Lehet még nem teljes sztorid? :)
2020. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az első terhességemnél menstruacio elott 6 nappal lettem terhes! Más idopontra akkor sem volt esely, ahogy most sem! Tehát ha terhes vagyok akkor mindenkepp a februar hatodikai eset... Én nagyon nem a bizonyos "NAGYKONYV" szerint mukodok😅 a peteeresem is menstruacio elott par nappal van, masoknak meg kozepidoben
2020. febr. 21. 15:54
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor pont mázlid van és nem indul el a beágyazodás csak a leválás után.. így viszont a mensi után két héttel kell tesztelni.
2020. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!