Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy mi van velem?

Terhes vagyok vagy mi van velem?

Figyelt kérdés

20.-án kellett volna meg jönnie elég furcsának találom,mert sosem késett még 28napos a ciklusom. Nem várt előtt meg vannak a mindjárt meg fog jönni érzéseim most viszon egyáltalán nem volt es most sincs még a mellem se fáj pedig elég erősen szokott.

A bal oldali petefészkemnél érzek szurkálódást egyszer-ketszer de hasam aljában szokott szurkálódni leginkább és neha a hasamban is.



2020. febr. 21. 22:16
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Szerintetek akkor mi lehet a baj hogy nem jön meg? Pete fészkem körül érzek szurkálást elég erőset
2020. febr. 22. 08:43
 22/25 anonim ***** válasza:
28%
Lehet ciszta is ha elviselhetetlenül szurkal. Nekem 2 eve volt ilyen es egy teljes ciklusom kimaradt miatta, azota nem volt. De most nekem is 3 napja kesik semmi tunetem sincs teszt negativ, ugy h en most varok h esetleg megis megjon ha nem akkor irany az orvos. Azert szurkolok h baba legyen 🙂
2020. febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Énis neked🙂
2020. febr. 22. 12:36
 24/25 anonim ***** válasza:
2hét múlva tesztelj újra, hátha későn volt az ovud. Ha akkor is negatív akkor nőgyógyász és ő kideríti mi baj. Szorítok, hogy 2hét múlva legyen 2. Csík. A nem merek tesztelni dolgot meg felejtsd el. Írd majd meg mi lett!
2020. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A 2 hetet felejtsd el! Addig ha gond van nagyon eltud durvulni.

2 naponta tesztelhetsz, mivel 2 naponta duplázódik az hcg. Ha nem jön meg és végig negatív plusz a szurkálás nem múlik én csütörtök felé már elmennék orvoshoz.

2020. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!