Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rózsaszín folyás 8dpon,...

Rózsaszín folyás 8dpon, jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Volt már két kémiaim, ott is, az elsőnél vérpötty, a másodiknál barnázás volt a 8dpon.


Tegnap este együtt voltunk, reggelre kicsit maszatoltam, de rá fél órára el is múlt.

Most egy fél órája ismét elkezdte, nem olyan erősen, mint a mensi, de erősebb volt mint a maszatolás, de ez is elmúlt, csak 10 percig véreztem, azóta semmi

Nem görcsölök egyáltalán


Lehet, hogy baba lesz? Lehet vele összefüggésben?

Nem szokott semmi előjele lenni, ha megjön, se görcs, se barna, tényleg semmi..



2020. febr. 23. 15:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt eletemben egyetlen egyszer olyan hogy 8-10 dpo kornyeken rozsaszin maszat volt a wc papiron akkor s csak 1x abban a honapban terhes lettem de nekem is kemiai volt viszont pontosan jott meg nem kesett egy napot sem csak mar ket nappal elotte teszteltem ami pozitiv lett csak sajnos nem erosodott. A verzes masnapjan mar a teszt is negativ lett. Szerintem a rozsaszin maszat beagyazodas lehetett csak nem volt sikeres. Most mikor szinten terhes lettem (holnap kezdem a 12. hetet) nem volt semmi fele maszat se barna se rozsaszin se folyas semmi az eg vilagon
2020. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!