Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az én szüleimnek csak 2...

Ha az én szüleimnek csak 2 lány sikerült, a férjem szüleinek pedig 2 fiú, akkor nekünk milyen neműre van több esélyünk?

Figyelt kérdés
Van már 1 fiú babánk, szeretnénk neki tesót, és örülnénk ha kislány lenne, de ha nem az se baj.
2020. febr. 26. 19:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Unikornisra... ez nem attol Fugg hogy milyen nemu gyerekek lettek a ti szuleiteknek...
2020. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Olvastam olyanról, hogy valakinek csak lány vagy csak fiú babái születtek.
2020. febr. 26. 19:07
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Apukán múlik
2020. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezért kérdezem, hogy lehet örökölte a szüleitől a "csak fiú " nemzést.
2020. febr. 26. 19:11
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a férfin múlik,ők hordozzák az XY-t,neked csak XX-ed van. Nem tudom valóban mennyi esélyetek van lányra,de talán..nagyon talán fiúra kicsit több.
2020. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe, anyósok első babája lány lett volna, de elvetélt. Azután született meg a férjem és az öccse.
2020. febr. 26. 19:16
 7/16 anonim ***** válasza:

Van egy módszer de nem 100%. Mivel a ferfinek x vagy y kromoszomaju spermiumai vannak ami befolyásolja a nemeket. A nő csak x kromoszómát adhat tovább. XX az a no, ergo lány baba. Ha XY akkor fiú. Nos tudományosan állítják hogy az Y kromoszómát tartalmazó spermium gyorsabban "úszik " és hamar elhal míg az X kromoszómát tartalmazó spermium lassan halad de tovább él.

Ha utána nézel a természetes család tervezésnek, minden nap hőmérőzni ugyan abban az időpontban, figyelni a nyákot és a méhszáj helyezkedését, puhaságát és nyitottságát, ezt mint lejegyezni és az adott módszerrel kiszámolni mikor várható a peteérés.

Ezt nehéz megállapítani. Tetelezzuk fel hogy 15. Nap ovulalsz (emelkedett hőmérséklet szint ami folyamatosan emelkedik kB 5-6meresen keresztül majd elkezd esni az ovulaciot követő napokban) a méhszáj lent van, puha és nyitott és tojás fehérje állagú a nyák akkor ovulalsz.

5 nappal ovuláció előtt érdemes próbálkozni mivel ovuláció bekövetkeztében az Y kronoszomaju spermiumok elhalnak így hiába gyorsabbak, az X fogja megtermékenyíteni a petesejtet.


Mivel ovulációt belőni nehéz és azt sem tudod mikor van az előtte való 5 nap, ez nem 100%...

Van tudományos háttere de nehéz kivitelezni.

Ha pontos a mensid próbálkozz 5-10 napon.

2020. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik. Férjemnek 2 fiú testvére van és az apjának is 2 volt és nekik is fiaik születtek összesen 4. Az öccsének 2 fia van a bátyjának 3. Amikor terhes voltam, akkor sorra kaptuk a fiú ruhákat senkiben fel sem merült, hogy lány lesz,mert több generáción át nem született kislány. Aztán az első ultrahangon kiderült, hogy lány. Azóta már 1 éves. Anyósom még néha mindig kisfiamnak szólítja,mert annyira megszokta már, hogy nem volt lány sosem a családban. Amikor elmondtuk neki,hogy kislány annyit mondott, hogy majd változik,mert az nem lehet 😂 hát nem változott.
2020. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A lányom apukájának 4 fiútestvére van. Tehát esély mindenre van.
2020. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor van esély, örülök neki 😊 elvileg a kínai naptár is erre van.
2020. febr. 26. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!