Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit ajánlanátok progi pótlásra?

Mit ajánlanátok progi pótlásra?

Figyelt kérdés

2020. febr. 26. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Progeszteront ír az orvos, ha tényleg hiány van..

Amúgy max E vitamin de az sem közvetlen potolja, hanem a pajzsmirigy keresztül segíti a termelést (kb, ilyesmi)

2020. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Barátcserje.

Lehet az orvos által írt helyett vagy mellette is.

2020. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Mozi? Vacsi?
2020. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elméletben a nagy dózisú C vitamin is segítheti a progeszteron termelést. Nekem a mensi előtti 2-3 napos barnázásnál segített.
2020. febr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak kismértékű ingadozás van a hormonokban, akkor a teák még tudnak segíteni (nekem legalábbis, meg még két barátnőmnek beváltak, amikor babával próbálkoztunk). Ha meg még csak próbálkoztok, akkor a ciklus első felében cickafark, ovu után palástfű napi 2x. Ha már van egy pozitív teszted, cickafark teát ne igyál egyáltalán.

Esetleg a maca-gyökér kapszula is segíthet, az is összhangba hozza a hormonokat.


Viszont ha már terhes vagy, akkor én őszintén szólva nem alternatív gyógyászattal próbálkoznék, menj el az orvoshoz, hogy ő írjon fel olyan gyógyszert, ami biztosan és bizonyítottan hat. Túl sokat veszíthetsz ha nem megfelelően kezeled a helyzetet, nem éri meg.

2020. febr. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!