Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem is tudom, hol kezdjem?...

Dorciszm kérdése:

Nem is tudom, hol kezdjem? 3éve szeretnénk babát, eddig sikertelenül.

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hol kezdjem..

3 éve szeretnénk babát, eddig sikertelenül. Most kezdtünk el járni a meddőségi centrumba. Igazából még nem történt semmi, első konzultáció plusz vérvételek.

Február elején menstruáltam, közvetlen utána együtt voltunk a párommal, peteéréskor is, viszont már nem számolgatom a napokat, nem görcsölök rá. Valamelyik szinten kicsit feladtam.

Többször produkáltam magamnak tüneteket, ami természetesen csalódáshoz vezetett.

Sajnos petefeszek cysztáim vannak, ebben a petefészek szindrómában szenvedek.

Korábban már éreztem a két oldalt fájdalmat, mintha a petefészkek fájnának, nőgyógyász azt mondta valószínű megérzem a peteérést, ami elvileg van, de gyakorlatilag mégsem.

Párom rendben.

Szóval korábban már éreztem hasonló fájdalmat, de mióta elmúlt a menszesz, kb lassan egy hónapja tartó fájdalmam van. Pisiles után is, van hogy egésznapos, szúr, tompán nyilal, egyszerűen fáj.

Sőt, két naponta megy a hasam kb, a semmiből. Nem görcsöl, nem csikar, de nem normális a széklet.

Melleim nem fájnak, derekam igen de azt meghúzhattam.

Enni nem eszek többet, nem vagyok kivánós, nincs hányingerem.

Egyszerűen ez a Tompa nyilalás, alhasi fájdalom idegesít közel egy hónapja.

Tesztelni már nem merek, minden hónapban bőgés volt belőle, meg még korai is lenne.

Szerdán megyek egy ultrahangra a meddőségi centrumba, természetesen elmesélem az adott problemam, csak gondoltam hátha valaki tudna valami biztatót mondani, hasonló tünetekkel akár.

Köszönöm.



2020. márc. 2. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos érdemben nem tudok hozzá szólni.. Max biztatni hogy a meddőségibe jó helyen vagy már!

Én is jártam, nekem sem volt peteérésem.

6 évet vártunk az első gyerekre, ami 3 hónapos kúra után spontán fogant.

Bírd ki szerdáig, ott több minden kiderül biztosan!

Kitartást kívánok. 🤞😊

2020. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Pontosan mi a kérdésed mit szeretnél tudni?
2020. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Ez a hasfájás nem biztos hogy befolyásol bármit, nekem olyan 4-5 napos ovulációs fájdalmaim voltak, olyan tünetekkel amiket leírtál, és lett baba. Ne add fel, a meddőségiben kezelni fognak!
2020. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Kérdés? Majd tesztelj ha nem jön meg, tudom, nem szeretnél, de hát mi innen honnan tudjuk, hogy terhes vagy-e. Szurkálás meg ilyen dolgok bármitől lehetnek.
2020. márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért csak 3 év után fordultatok orvoshoz?
2020. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az utolsó hozzászólónak:

Nem 3 év után fordultunk orvoshoz, eddig is rendszeresen jártam nogyogyaszhoz. Kezeltek. 3 év próbálkozás után küldött el a meddőségibe.

2020. márc. 3. 00:16
 7/9 A kérdező kommentje:

A kérdésem az lett volna, hogy járt e már valaki hasonló cipőben?

Terhesség jeleinek vélhetőek e ezek a tünetek?

Tisztában vagyok vele, hogy tesztelnem kellene.... csak érdeklődtem, hogy akinek van már babája esetleg a terhesség első heteiben tapasztalt e hasonlót?!

2020. márc. 3. 00:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Ha teszteltél írj nekünk mindenképp! Nagyon szurkolok! 💛🤞🏽
2020. márc. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??
2020. márc. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!