Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 02.29-én volt peteérésem. Az...

02.29-én volt peteérésem. Az ovu környékén szurkált, feszült a hasam, meg puffadtam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Most tartok az 5 dpo-n. Feszül, olyan mintha nyúlna a méhem, szurkál a hasam hol itt, hol ott, néha elég keményen. Sokszor émelygek, néha mintha a szédelgés kerülgetne. Reggeli hőm 36,6/7. Átlagban 36,3-4. Gondolkodtam már rajta hogy lehet hogy sikerült a beágyazódás. A fiamnál nem volt ilyen. (ő a legelső fiam). Kistesót szeretnénk. Eddig 1 kémiai terhességen, meg egy spontán vetélés után vagyok túl.
2020. márc. 5. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Van már egy gyereked, tudhatnád, hogy még nagyon korai ilyenen gondolkodni. A beágyazódást nem lehet észrevenni, nincs olyan hogy megérzed. A pms-t érzed. MErt azt meg lehet érezni. A baba ilyenkor még egy mikroszkóppal látható sejtcsomócska, aminek a beágyazódása nem jár se vérrel, se fájdalommal, se elváltozással! A hőmérsékletre pedig nem adunk mert az nagyon bizonytalan módszer.

Kénytelen leszel türelemmel lenni és megvárni amíg kimarad a menzesz.

2020. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,de attól még megfordulhat az ember fejében 🤷🏼‍♀️
2020. márc. 5. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Jó hogy megfordul az ember fejében amikor babát akar. Én 7 évig minden mensi előtt azt hittem na most! Minden tünetet végig produkáltam, volt, hogy ovutól mindent betudtam a na most sikerült gondolatnak. Már csak azt nem éreztem, hogyan folyik a vér az ereimben xD


Nem lehet tudni, hogy sikerült e és, ha a csillagok is úgy álltak és minden elsőre és a legkisebb idő alatt zajlik le akkor is 9.dpo az első lehetséges nap amikor már bármire is nem butaság gondolni....


Van már egy gyermeked, legyél türelmesebb és bocsánat, de mi a nyavajától nyúlna a méhed ilyenkor? Az émelygés meg ovulációt kisérő tünet, ha nem lh tesztelsz vagy doki nem követi, simán lehet, hogy most van épp ovud.


Sok sikert, de türelem :)

2020. márc. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem vagyok rá stresszelve, türelmes vagyok, csak gondoltam egy próbát megér a kérdés. 🤷🏼‍♀️ Csak olyan érzés mint ha nyúlna. Lehet hogy nyúljon is még, tudom. Első terhességemnél csak 9 hét után voltak tünetek, 6 hetesen tudtam meg hogy terhes vagyok. Minden terhesség más.
2020. márc. 6. 09:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Teszteltem,hőmérőzök, tudom mikor volt ovum 😊 Köszönöm szépen. Rendben
2020. márc. 6. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!