Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh teszt kérdés. Most nem...

Lh teszt kérdés. Most nem lesz peteérésem?

Figyelt kérdés

Vezetem a hőm aminek a képét csatolom is. Most elkezdtem újra lh tesztelni mellette. Októberben csak lh teszteltem és akk szépen mutatta az ovut, két nap volt pozi és után már negatív. Akkor a 21. ciklusnapon volt az ovum. Akkor volt 35 napos ciklusom így. Azt tudni kell hogy volt augusztusban egy missed ab-m. Azóta szépen vissza állt a ciklusom, a legutóbbi mensim 29 napra jött meg. Szóval október óta újra próbálkozunk és két hónapja vezetem a hőm. Az a problémám hogy ma vagyok a 13. ciklusnapon és két napja érzem a szurkálódásokat a petefészkemnél. Kevés tojasfeherje nyákot is tapasztaltam. Lőttem gyors egy lh tesztet akkor a 11. ciklusnapon de negatív lett. Tegnap valamennyivel erősebb volt már a második csík de nem volt pozitív. Ma reggel a hőm leesett de a második csík halványabb lett a tegnapinál. Ugyan azt az lh tesztet használom mint a múltkor és akk szépen mutatta. Ez mit jelenthet? Hamarabb volt az lh csúcsom a 9-10. napon? De sztem az túl korai... így lehetett attól még peteérésem? bocsi a terjedelemért!

Itt a hőm képe:

[link]


2020. jan. 16. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az is lehet hogy még csak most lesz majd erős az lh teszted és még nem volt meg az ovud. Ha volt már 35 napos ciklusod is akkor simán belefér hogy kesőbb lesz ovud.

Tesztelgess tovább, mást úgy se nagyon tudsz tenni.

2020. jan. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok


Nekem is volt olyan, hogy 10-12 napon kezdett erősödni a csík aztán egyszer csak eltűnt majd a 18. Napon lett egyértelmű pozitív nagyon erős 2. Csíkkal.

2020. jan. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Engem igazából csak az aggaszt h ugye nézem mellette a hőmet is. És mivel ma leesett 36.2re az alap hőről így ha holnap emelkedik a hőm akk ma van az ovum elméletileg. Nem? Akkor pedig már pozitívnak kellett volna lennie a tesztnek mert az lh csúcsnál az és másnap negatív napon van az ovu. Remelem csak annyi van h még nem megy fel a hőm a napokban hanem stagnál és lesz még pozitív a teszt egy két napon belül és majd csak utána meg negatív a tényleges ovut mutatva.
2020. jan. 16. 10:49
 4/11 anonim ***** válasza:
A hőhöz nem tudok hozzászólni mert én nem mérem. De szerintem még lehet pozi a teszted. A legerősebb csík az majdnem olyan erős volt mint a kontroll csík? Vagy csak erős volt de egyértelműen halványabb mint a kontroll csík?
2020. jan. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Halványabb volt mint a teszt csík egyértelműen de azért erős volt már, nem halvány. Ma reggel is csináltam tesztet első pisiből de az meg halványabb volt mint a tegnapi második csík. Ma még csinálok délután egyet akkor mikor tegnap csináltam. Azt tudom h reggeli elsőből nem szabad lh tesztelni. Szóval kiváncsi leszek erősödik e még meg h pozitív lesz e egyáltalán. Am azt is hallottam h a hőnek jobban lehet hinni mint az lh tesztnek de azt is hallottam már h tutira a hőmérőzèssel és lh teszteléssel együtt lehet menni... szóval én már nem tudom
2020. jan. 16. 11:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia, nekem volt, hogy simán csak leesett 36.2-re akár a hőm a peteéréstől függetlenül. Volt olyan hónapom, hogy egyáltalán nem volt leesés, csak emelkedés. Volt olyan, hogy fokozatosan emelkedett, és volt ugrásszerű is. Van, hogy egyben jön a tojásfehérjés nyák, és van, hogy 3 napig folyamatosan. Nincs két egyforma ciklus, ne ijedj meg, hogyha most nem pont ugyanazt tapasztalod, mint előző 2 hónapban. Szerintem is az van, hogy még nem volt LH csúcsod, mert korán van, és a hőleesésnek nem igazán van jelentősége. Folytasd az ovu tesztelést. Szerintem nem fog most felmenni a hőd. Ha felmegy és fennmarad 4 napig, akkor pedig tényleg most volt ovud és akkor tényleg fura, hogy miért nem mutatta az ovu teszt,. bár tudod, olyan is van, hogy pl túg híg volt a vizelet.

Plusz ha ma vagy a 13. ciklusnapon, akkor nem lehetett LH csúcs a 9-10-en, és repedés a 13. napon, mert a repedést pont, hogy az LH váltja ki.

2020. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem neked még lehet pozi.

Egyébként hasonló cipőben járok, csak nekem ez már a 19. Ciklusnapom. Tegnap előtt lettnagyon erős2 csíkos lh tesztem de nem volt pozi (legalábbis akko azt hittem). Azt hittem tegnapra lesz pozi erre tegnapra már sokkal halványabb volt :( szóval vagy a 2 nappal ezelőtti számít pozinak vagy egyáltalán nem is volt ovum :(

Mivel nekem is 30 feletti ciklusnapjaim vannak és az már a 17. nap vilt szerintem nekem annál erősebb nem lesz, úgyhogy valószínűleg lemaradtam az ovuról ... vagy egyáltalán nem is volt :(

És eddig mindig ha pozi volt, sokkal erősebb volt a 2. Csík mint a kontroll csík.


De neked szerintem még erősödhet a teszted! Persze nem biztos, úgyhogy legyetek együtt amikor tudtok!

2020. jan. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen most gyakrabban vagyunk együtt tudatosan mert azt tudom h most vannak a termékeny napjaim de am is ezzel sose volt gond, mikor kívánjuk együtt vagyunk 😊 továbbra is nézem akk a hőmet és a tesztet aztán majd látjuk.
2020. jan. 16. 11:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem valamiért sosem pozitív az ovuteszten és nem tudom miért van ez, de már nem is hiszek neki, inkább a hőmnek. Van már egy 2 éves kislányom most próbálkozunk a tesoval :)
2020. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ovunál nem az a lényef, hogy leessen a hő, nekem pl le sem esett mikor terhes lettem. Az a lényeg, hogy 3 napon belül alaphő fölé menjen. Neked 14 napos a luteálisod, 10-11. napon ne is várd a pozi ovutesztet, mert akkor 25 napos ciklusod lenne.

Ha átlagban 30 napos a ciklusod elég a 14-15. napon kezdeni a tesztelést. Majd pár nap múlva lesz csak pozi a teszt, tesztelj még :) De még 28 napos ciklushoz is korai a 11. napi tesztelés, elég a 13-on kezdeni.

2020. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!