Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet? Beagyazodas is...

Mitől lehet? Beagyazodas is lehet?

Figyelt kérdés
Barnázásom volt kb 2 napig. Es. A masodik nap utan a wcpapiron halvany nyalkas ver volt. A parommal 2 hete voltunk utoljara egyutt. A menstruaciomnak marc 7en kell megjonnie majd. Semmit sem ereztem csak eszre vettem amit leirtam
2020. febr. 24. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat ...nekem ugyan így volt :)
2020. febr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet beágyazódás, amennyiben nagyon korán volt peteérésed, de ebben az esetben nemsokára meg kellene jönnie, ha mégsem lett belőle baba. A luteális fázis, azaz az ovu és a mensi közötti idő kb. 14 nap, persze ez eltérő lehet egyénenként. Ha viszont "rendesen" van peteérésed, azaz a tankönyvihez közel, akkor ez inkább a peteérést jelezheti, hiszen márc. 7-e még két hét múlva van csak, azaz pont annyi idő múlva, mint egy tipikus luteális szakasz hossza. Szerintem inkább az utóbbi eset áll fenn, mintsem terhesség, de persze nem ismerem a ciklusaidat (hosszuk, rendszerességük, volt-e ovud, vagy követed-e valahogyan stb.).
2020. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
29 en csinaltam tesztet es sajnos nem baba..
2020. márc. 2. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!