Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esélye...

A§Vi kérdése:

Szerintetek mennyi az esélye hogy terhes vagyok? Többi alább olvasható

Figyelt kérdés

Párommal mindig óvszerrel védekeztünk, viszont volt, hogy előtte kicsit bennem volt, de még sokkal az előtt hogy elment volna, majd óvszert húzott és úgy folytattuk. Az óvszert mindig ellenőriztük az aktus után, nem volt kilyukadva. 29 napja volt vége az előző menstruációmnak, a mostani 5 napja késik. Ma csináltam egy tesztet ami negatív lett. Kérdésem hogy ennyi késés után már biztosan ki kellene mutassa a teszt a hormont a vizeletemből, akkor is ha nem a reggeli pisivel teszteltem? Valamint ha nem vagyok terhes akkor mitől késhet? Máskor nem késett.

Megoszló vélemények vannak arról hogy az előváladékkal juthat e belém vagy sem magömlés előtt spermium ami meg tudna termékenyíteni. Valamint tudom hogy az óvszer is csak 99%os biztonságot nyújt.

Szeretném tudni mi a ti véleményetek a helyzetről, késett-e vagy maradt e ki nektek menstruációtok, vannak e hasonló tapasztalataitok ?



2020. márc. 9. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem nem mindig védekeztek óvszerrel. Ha egy pillanatra is beteszi az nélkül már nem védekeztek, ne álltasd magad ezzel.


5 napos késésnél már mutatnia kell a tesztnek, más miatt késik. Viszont ha nem akartok gyereket ne legyetek felelőtlenek.

2020. márc. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!