Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, ha ez áll...

Terhes lehetek, ha ez áll fent? (bővebben lent olvasható)

Figyelt kérdés
Sajnos van egy miómám ami nagynak számít.Eddig nem befolyásolta a havi ciklust mindig pontos volt soha nem késett. Most viszont múlthét vasárna görcseim voltak ahogy jött el is múlt. Kedd-Szerdán barnáztam és nagyon kicsi pecsételős vérzésem volt most meg semmi. Tegnaptól esedékes,hogy megjöjjön. Szeretnénk kistesót,de a mióma tudomásától nem vártunk sokat,hogy teherbe eshetek. Nem teszteltem még,mert nem merek,mert a mióma is tud ilyet okozni azt olvastam. Szeretném ha baba lenne. Ti mit tennétek? Reménykedhetek? Jövőhét szerdára van időpontom a Nőgyógyászhoz.

2019. jún. 14. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj tesztet
2019. jún. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet lesz ami lesz :)!szoritok
2019. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!