Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma iszonyat furán érzem...

Ma iszonyat furán érzem magam.9 dpo-n vagyok. Szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés
Szédelgek, émelygek, fáradt vagyok majdnem egész nap, hátam fáj, reggel arra keltem fel hogy tompa alhasi görcsöm volt, egész nap szurkált a hasam, de most estére fél óráig tuti iszonyatosan szurt a hasam alja, néha teljesen a méhemig felment. Néha hőhullámaim is vannak. Ma tiszta kába vagyok 🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
2020. márc. 9. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlfigyeled magad.
2020. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mostmár figyelek a testem jelzéseire, igen. Eddig letojtam,nem terveztünk kistesót, megfogadtam egy tanácsot. Figyeljek magamra. És figyelek, de eddig felse tüntek ilyen tünetek. Lehet nem is volt.
2020. márc. 9. 22:04
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk 2 napja ágyazódott be az embrió. Még annyi hcg-d sincs, hogy egy átlagosan jó terhességi teszt kimutassa....

Hogy okozna hőhullàmot??

2020. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez már tenyleg a tulfigyeles es belekepzeles esete 🙂, ettol fuggetlenul persze lehet h lesz baba (de neki nem lesz koze ezekhez a tunetekhez), drukkolok!
2020. márc. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló. Tudom hogy ezek nem lehetnek terhességi tünetek, azért írtam nektek, mert ilyen tüneteket még nem tapasztaltam ilyenkor(mensi előtt). És hogy megkérdezzem, hogy szetintetek mi lehet? Teljesen tisztában vagyok a hcg termelődéssel.
2020. márc. 9. 23:11
 6/13 A kérdező kommentje:
3. válaszoló. Lehet 🤷🏼‍♀️ Tudom hogy nem a terhesség tünete még(már ha sikerül is a baba). Csak ilyen jellegű tüneteim még nem volt. Köszönöm szépen 🙂
2020. márc. 9. 23:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyen tüneteim vannak, főleg hőhullám, de én jó kis influenzás vagyok! 9 dpo-n ne keresgélj tüneteket, vagy ha mégis akkor fogj egy 10-es tesztet pisild le és leugrik a 2 csík, ha már ilyen tüneteid vannak!
2020. márc. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezek voltak nàlam is. Ès nathás lettem.😣meg is jott azóta.
2020. márc. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, tudom hogy ezek még nem a terhesség tünetei még, ha véletlen sikerült is. Ahhoz még korán van. Azért írtam ide hogy mi lehet ez? 🙂 Tesztelni csak a nem várt napján szeretnék, ha nem jön meg addig persze 🙂 3 nap van a nem vártig.
2020. márc. 10. 09:22
 10/13 A kérdező kommentje:
Vagy lehet tényleg le fogok betegedni.
2020. márc. 10. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!