Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 hónapja szedem a cypralexet...

2 hónapja szedem a cypralexet de mintha alig lenne hatása. Iszonyat rossz kedvem lesz tőle és öngyilkossági kedv és gondolatok jelennek meg sürübben. Rosszul érzem magam. Másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Helló. Velem is ez volt, amíg nem a megfelelő antidepresszánst szedtem. Konzultálj a kezelőorvosoddal, hogy nem hat a gyógyszer és próbáljátok meg valami mást.
2019. okt. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hiába mondtam neki ilyet szólt nem lehet mindig jó kedve az embernek.Nem fogja fel mekkora szenvedés ez.Kb egész nap rossz a kedvem meg ez a szar gyógyszer is rápakol.
2019. okt. 27. 09:55
 3/10 A kérdező kommentje:
Rexetin az bevált nem is értem miért nem azt adták egyből.
2019. okt. 27. 09:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik orvost!
2019. okt. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Pont ez a lényege az egésznek. Beveszed ezt a gyógyszert és suicid hajlamod lesz. A legtöbben nem is a depressziótól lettek öngyilkosok hanem a gyógyszertől amit a pszichiáter írt fel nekik. Kísérleteznek addig amig nem a "megfelelő" gyógyszert kapod. De valójában a likvidálás a cél. Nem a gyógyítás.
2019. okt. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Bocsi, de nincs igazad. Van olyan gyógyszer, ami segít és nem mindenki tud gyógyszeres kezelés nélkül meggyógyulni.
2019. okt. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hatos ez kicsit paranoid.Lehet hogy "kisérleteznek" mivel nem tudják előre hogy fog hatni de hogy szándékos likvidálás lenne a cél az erős.
2019. okt. 27. 12:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Mármint ötös.
2019. okt. 27. 12:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt sem tudják mit cselekszenek nézd meg a youtube

Ön a pszichiátria igazi arca videót hosszú de megéri

Utána nem szedsz majd ijen mergeket

2019. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9-es én már kétszer láttam azt a filmet és mégis szedek gyógyszereket.
2019. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!