Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Gólyahír teszt...

Szerintetek? Gólyahír teszt délelőtti az xepil teszt délutáni a nem várt napján .

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2020. márc. 12. 20:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
66%

De teherbe esett, a teszt csak akkor lesz pozitiv ha terhesseg all fent plusz van par egyebb eset de az ritka nagyon. Nekem 5 kemiai terhessegem volt ebbol 3 kozvetlenul egymas utan epp kezdtuk volna a meddosegi kivizsgalast mikor megint nem jott meg (zsinorban negyedszer) viszont ezuttal megmaradt a terhesseg es rendes erosodo pozitiv tesztjeim is lettek. Az ezt megelozo kemiai terhessegeknel 2nel normalis jol lathato pozitiv tesztjeim voltak de 1-2 nap kesessel megjott es nem is erosodtek hanem mind halvany majd egyre halvanyabb lett. 3nal pedig ugyan olyanok voltak mint a kerdezonel. Most mikor rendesen sikerult megtapadnia par nap keses utan mar erosebb lett a tesztcsik mint a kontroll.

Kemiai terhessegnek nagyon sok oka lehet nem feltetlenul hormonalis nem biztos hogy bajt jelez. Nekem most a rendes terhesseg elotti 3 kemiaim oka tobb mint valoszinu hogy az volt hogy a mehnyalka hartya nagyon vekony volt es nem tudott megtapadni benne rendesen a baba. Clostyt szedtem amirol koztudott hogy elvekonyitja ezt nekem uh-s kovetes is igazolta pl egyik alkalommal peteereskor 2mm volt osszesen az szinte semmi. Amikor most sikerult megtapadnia ez az elso closty mentes ciklusom volt.

2020. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!