Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt így mutathat téves...

A teszt így mutathat téves eredményt?

Figyelt kérdés
Ma csináltam egy tesztet ,dél körül. Vizelet sugaras de sajnos nem sikerült 20 másodpercig rá pisilnem. Negatív lett . Amiért csináltam az az, hogy óramű ciklusaim ellenére ma reggel nem jött meg a menzeszem. Tegnap előtt azt hittem valamiért most előbb fog meg jönni mert a munkahelyemen annyira begörcsöltem, hogy nem tudtam kiegyenesedni. Kb 5 percig tartott. Melleim tegnapig brutális módon fájtak,tegnap a hőm is leesett 36.6ra. Ma reggel vissza ment 36.94 re és elmúlt a mell fájdalom . Aznap szokott mikor megjön . Viszont most semmi. Annyi , hogy tegnap este miután együtt voltunk a férjemmel egy pici rózsaszín valami volt a WC papíron . Tesztem negatív lett ma délben de mint írtam fele annyi ideig tudtam a vizeletsugárba tartani . 4 éve nem esek teherbe, most kezdtük volna a lombikot mert alig átjárható a petevezetékem(van esély spontán de nem sok) de nincs kezelés most a vírus miatt. Terhes lennék ? Tüneteket nem keresek hisz úgy vagyok vele ha eddig nem sikerült akkor most miért is lenne, de kavarog a gyomrom és ami a legfurcsább, hogy vegetáriánus létemre tegnap előtt a görcsölés napján szó szerint rá vetettem magam 2 sajtburgerre . Lehetek terhes csak a teszt nem mutatja?
2020. márc. 14. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Elvileg most agyazodott be, tesztelj pár nap múlva reggel "martogatos" tesztel.

Én az x-epilt használom sosem mutatott meg fals eredményt, és hamar kiis mutatja. Szurkolok, majd írj mi volt ☺️

2020. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves tőled és köszönöm a választ . Sajnos itt nincsenek a jól bevált hazai tesztek mert No.ban élek. A clearblue van egyedül de ahhoz ma nem jutottam hozzá . Egy no Name 20as tesztet csináltam . Van benne még egy darab. Reggel megcsinálom ,,helyesen’’ ☺️
2020. márc. 14. 14:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva (ha nem jön meg) csinálj egy új tesztet, reggeli pisivel,az koncentráltabb. Fals negatív lehet, ha még nincs elég hcg a szervezetedben. Pár napot várj és új teszt. De még bármi lehet, lehet csak felkavarodott a ciklusod, de akár baba is.
2020. márc. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is. Nem sok sajnos az esély a babára . Egy pete vezetékem van és az is szinte össze van záródva. Feszül a hasam mintha izomlázam lenne pedig a torna messze áll tőlem 😅 ha esetleg nem terhesség akkor van bármi amitől kimaradhat a menzesz?
2020. márc. 14. 17:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Szinte bármitől kimaradhat. Nekem is óramű pontos volt, aztán egyszer megzavarodott 🤷‍♀️. Volt 24nap aztán 43... Össze-vissza. Nekem ciszta is volt. Azóta visszaállt, egy bő fél évett szórakozott ezzel, hogy vagy korán vagy késve. Lehet akár stressztől is, de tényleg rengeteg mindentől. Ha nagyon nem akar megjönni nézesd meg orvossal, akkor is ha negatív a teszt.
2020. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel a többiek mindent leírtak, annyit tennék hozzá, hogy a vizeletsugaras tesztet is mártogathatod, úgy egyszerűbb mint lepisilni megfelelően elég ideig :D Sok sikert.
2020. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet ma reggel és negatív :(
2020. márc. 15. 11:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom!
2020. márc. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Majd legközelebb . Talán jobb is most ez miatt a vírusos dolog miatt , ki tudja mi lesz .
2020. márc. 15. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!