Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan nő aki hormonzavara...

Van olyan nő aki hormonzavara van és mégis terhes lett?

Figyelt kérdés
Előfordulhat,hogy terhes lehetek ha hormonzavarom van?Egyáltalán van olyan nö aki hormonzavarral terhes lett?Azért kérdezem mert nekem már 2hete olyan tüneteim vannak mintha terhes lennék.Nem jött meg még ebben a hónapban.Sokszor ugy ébredek hogy erös hányingerem van szédülők,fáj nagyon a fejem.És ez eltart órákig.Néha görcsölök,néha fáj a mellem és érzékeny is.Mellbimbóm hegyén fehéredik.Néha undorodok a kajától,Van mikor meg éhes vagyok.Kívánom a gyümölcsöt.És néha elöfordul,hogy szurást érzek a méhemben.Valaki tudja mittől lehet?Tesztet csináltam múlthéten de negatív lett.Vagy csak a hormonzavar csinálja ezt velem?Köszönöm aki tud válaszolni nekem.
2008. nov. 21. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
nem!Először rendbe kell tenni azt
2008. nov. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen jellegű, illetve milyen komoly a hormonzavar. A hormonrendszer feladata, hogy az anya szervezetét megfelelő időben megfelelő állapotba hozza. Ez egy nagyon kényes szabályozó rendszer, amiben akár kis "hiba" is megakadályozhatja a terhességet. De elvileg teherbe eshetsz, mert bizonyos hormonzavarok csak lecsökkentik a terhesség valószínűségét, de nem zárják azt ki. Szerintem csinálj tesztet, majd menj el orvoshoz!
2008. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet és sajnos negatív lett megint.2-szer csináltam tesztet.Akkor ezek szerint a hormonzavar vagy azért voltak rosszuléteim mert nagyon szeretnék babát.De azért elmegyek orvoshoz.Köszönöm a választ!
2008. nov. 27. 09:25
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenképpen menj dokihoz
2008. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!