Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt kérdésem van,...

Ovulációs teszt kérdésem van, aki tud valami magyarázatot erre, kérem írjon!?! (Nem vagyok pcos)

Figyelt kérdés
[link]
2020. márc. 21. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
De mi a kérdés? Jobbról a harmadik pozitív a többi nem.
2020. márc. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy (szerintem) az utolsó 3 pozitív, de hogy lehet 3 napig pozitív?!
2020. márc. 21. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint nem az. Lehet kevésbé érzékeny tesztet kellene használnod.


Nekem a 25-ös soha nem lesz pozi, a 15-ös meg 5 napig is annak tűnt....20as vált be.


Illetve még akkor lehet kb egészen mensiig pozi, ha elmarad az ovu, pl nem tud megrepedni a tüsző, nekem ilyen is volt.


De még mindig állítom, hogy jobbról a harmadik csak a pozi.

2020. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen, az lehetséges amit írtál! Még olyat olvastam, hogy ha több tüsző van, akkor több napig pozitív!
2020. márc. 21. 16:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Normalis.

Az LH csúcs 12-72 óráig tolódhat el.

3 nap még bele fér.

2020. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tegnap reggel voltunk együtt párommal.. akkor ma még nem ártana igaz?! ;)
2020. márc. 21. 17:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt. Persze. Sok sikert. :)
2020. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy szar teszt az a magyarazat. Viszont lehet tobb napig pozitiv en facellet hasznaltam egymas utan 3 napig volt pozitiv (min3 nap erosebb volt a tesztvonal) es akkor egyutt is voltunk, terhes is lettem
2020. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!