Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki így? Napra...

Volt már valaki így? Napra pontos 28 napos ciklus 13 napján ovuláció. Rá 7 napra egy napig enyhe barnázás. Sosem volt még ilyen köztes pecsételésem, ugyanakkor babaprojekt is folyamatban van. Jövő hét csütörtök lenne az esedékes menzi.

Figyelt kérdés
Kérdésem, akinek volt ilyen tájban barnázás annak mi volt az oka?

2020. ápr. 2. 21:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy vagy? Erősödött a teszted? ☺️

Én sajnos ma a 13.dpo-n elkezdtem barnázni, szerintem estére megjön rendesen. 😥

2020. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szia.. Nekem egy napig volt barna aztán pedig a nemvárt előtt egy nappal megint és aztán atvaltott pirosba...Brutal mennyire megjott es nagyon görcsös is volt.. Beszéltem a dokival de most csak sürgős eseteket fogadnak.. 😕
2020. ápr. 17. 07:04
 13/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Akkor ezek szerint kémiai volt. :(
2020. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sajnos... Neked megjött aztán? Vagy? Ha igen, akkor most új hónap? 🤞🏻
2020. ápr. 18. 08:56
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, új hónap, új esély. Jövő héten belehúzunk. Ovuteszt, terhességi teszt már a startpozícióban vár. 🏁😁 sok sikert nektek is! 😉
2020. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nekem elvileg ma kell pozi legyen az ovuteszt. 12 ciklusnapon van ovum szinte mindig 🤞🏻🤞🏻😊😊 ha gondolod írj majd te is hogy mi a helyzet nálatok!
2020. ápr. 19. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!