Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti ebben az időszakban is...

Ti ebben az időszakban is próbálkoztok, vagy amíg tart ez a helyzet addig szünetel a “projekt”?

Figyelt kérdés

2020. márc. 15. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Tart. 😄
2020. márc. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%

Nekem a napokban van a "nem vártam"... Jó eséllyel 9 hónap múlva már jobb lesz a helyzet. A munkahelyem rövid határidőn belül becsukja kapuit 😣 home officolni nem tudok... kisgyermeknevelő vagyok.

Ezeket mérlegelve tovább próbálkozunk.

2020. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2020. márc. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Nem projektként gondolok a gyermekáldásra, várjuk szeretettel a harmadik babánkat.
2020. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Mi szuneteltetjuk inkabb! Bar most epp 7.dpo-n vagyok... De nekem az előző terhessegem is problemasak voltak, verzesek, gorcsok, belgyulladas sok kórház... Es az elkövetkező idoben vszinuleg amugy is osszeroppan a magyar egészségügy...
2020. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Mi nem szuneteltetjuk most sem, bar eleg kicsi eselye van, hogy osszejon, mert mar 3 eve probalkozunk. Elvileg nyaron megyunk lombikra. De attol meg ugyanugy megadjuk neki az eselyt minden honapban.
2020. márc. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, és a linket is!
2020. márc. 15. 15:39
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Nekem elég sokmindent elmond az, hogy az az intézet, ahová lombikra járunk, leállította a beültetéseket (betegellátás, konzultáció, kivizsgálás továbbra is van).

Nem támogatják ebben az időszakban most egy terhesség létrejöttét.


Ne feledkezzünk meg arról, hogy ez a vírus nincs még 9 hónapos; tehát semmi tapasztalat nincs arról, hogy mi lenne a babával, ha akkor fertőződne. Eddig -tudomásom szerint- 2 baba született koronavírussal (1 Kínában, 1 Angliában). Mai nap

2020. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Bocs, előbb elküldtem; tehát folyt.:

Mai napig nem tudják, hogy Ők szülés alatt fertőződtek-e meg, vagy átment a lepényen.

Nincs elég információ sehol a világon arról, hogy károsíthatja-e, és ha igen, milyen mértékben az embriót/ magzatot/ babát. Ahhoz esetszám kéne; 2 pedig nem az...

2020. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nincs még olyan baba a világon, akit az édesanyja úgy hordott volna ki, hogy akár az első, akár a második trimeszterben megfertőződött volna a koronavírussal; és mint tudjuk, más betegségek tekintetében sem mindegy, hogy melyik trimeszterben zajlott le a kismamánál. Harmadik trimeszteri esetről pedig én csak erről a kettőről hallottam a sajtóból. A kínai meggyógyult, a brit a napokban született, úgyhogy még nem.

Ezek alapján korántsem lehet kimondani, hogy biztonságos a járvány idején gyermeket vállalni.

2020. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!