Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 hetes terhesen lennenek...

12 hetes terhesen lennenek mar tuneteim?

Figyelt kérdés
20 napja kesik de az aktus utan 3 hettel negativat teszteltem. Jovo heten tesztelek megint, de szerintetek lenne mar akkor valamilyen tunetem?

2020. ápr. 3. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Nyilván ez egyénenként változik, de én már kb. 8. héttől olyan rosszul voltam, hogy csak na. Folyamatos hányinger, gyengeség. Ha a teszt továbbra is negatív, akkor valami hormon gond lehet.
2020. ápr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elozo honapban vettem be esemeny utanit. Az lehet a gond? De mar egyszer vettem be 8 honapja es akkor csak 2 hetet kesett... lehetseges hogy most kimaradjon?
2020. ápr. 3. 00:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, hogy olyat vettél be. Sajna egyszer én is rákènyszerültem. Hónapokra elcseszte a ciklusomat, össze-vissza jött meg. Ha a teszt negatív no para. :)
2020. ápr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
12 hetes, ezt hogy hoztad össze; 3 hónapja is védekezés nélkül szexeltél, és múlt hónapban is? Nem vagy terhes, csak hülye, az esemény utáni tabletta meg felborította a ciklusodat!
2020. ápr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Elszamoltam, es nem, nem szexeltem vedekezes nelkul 3 honapja es most se, kiszakadt az ovszer. Febr. 5en szakadt ki, es ra 1 hettel megjott a tabletta miatt. Most 20 napja hogy kesik
2020. ápr. 3. 01:09
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

12 hetesen már elmúlnak általában a tünetek, és lassan kerekedhet a has is. Igen, elszámoltad.

A kimaradás tuti az eseményutáni miatt van, teljesen felborítja a hormonrendszert.

2020. ápr. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

6

12 hét után is vannak tünetek. Max puffad a has de nem kerekedik még!

2020. ápr. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

12 hetesen már elmúlóban szoktak lenni az inkább tipikusan a 6. hét körül jelentkező tünetek (persze van, akinek előbb, később vagy semmi nincs, vagy nem múlik el végig és ritkán van, hogy ilyenkor jelentkezik először vagy újra).

Ha azóta nem történt baleset, az esemény utáni miatt borult fel a ciklusod. De ha teljesen biztosra akarsz menni, hogy azóta sem történhetett terhesség, csinálj megint tesztet. Tünetekre nem lehet alapozni: hányinger, puffadás, görcsök, hasmenés/székrekedés, fejfájás, hisztisség, mellfájdalom, gyakoribb pisilés, nagyobb étvágy... stb. mind jelezhet menstruációt is, akkor is, ha eddig nem olyan volt. Interneten keresztül meg senki nem lát beléd.

Egy évben sok két esemény utáni, nem egészséges. A helyetekben keresnék valami egyéb kiegészítő módszert is.

2020. ápr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha utolso menzesz feb12, 8hetes terhes vagy. Ezt bmelyik teszt kimutatja akar ma delben is, meg csak reggeli vizelet sem kell hozza.

Tunetek elteroek. Kinel hogy.

2020. ápr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utáni kavarta meg a ciklusod.Nem vagy terhes.Amugy a teszttel miert kell jövőhétig várni?
2020. ápr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!