Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 hetes terhesen lennenek...

12 hetes terhesen lennenek mar tuneteim?

Figyelt kérdés
20 napja kesik de az aktus utan 3 hettel negativat teszteltem. Jovo heten tesztelek megint, de szerintetek lenne mar akkor valamilyen tunetem?

2020. ápr. 3. 00:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, karanténban vagyok és jövő héten mehetek ki csak leghamarabb
2020. ápr. 3. 08:44
 12/13 anonim ***** válasza:
7-es érted, amit írtam? ÁLTALÁBAN 12 hét körül múlnak el a tünetek, ami azt jelenti, hogy van, akinek nem múlik, sőt, néha végig kitartanak a rosszullétek, szülésig. 12 hetesen pedig már látszódhat, egyénfüggő ez is, de ezt sem úgy írtam, hogy fixen kerekedik a pocak, hanem akár kerekedhet is. Lehet puffadás is, de lehet a baba is. Nincs két egyforma terhesség. Kötekedni, azt muszáj...
2020. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia èn asse tudtam , hogy terhes vagyok majd csak nem jött meg .. Majd az esedèkes menses ideje után egy hètre csináltam egy tesztett ami 2 csíkos lett :D semmi tünetem nem volt majd a teszt után kb 5-6 napra isszonyatos hányinger hányás ès ez már 1,5 hete tart illetve mikor csináltam a tesztett fájt szurkált a hasam alja enyhèn mintha megakart volna jönni de mèg se ... Most 7 hetes vagyok :D lehet kèsőbbi peteèrèsed volt ès ezèrt nem mutattja mèg ki a teszt
2020. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!