Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt, nem féltetek...

Clostilbegyt, nem féltetek hogy ikrekkel lesztek várandósak?

Figyelt kérdés
Van egy lányom, 1,5 éves,mostanság szeretnénk még egy gyereket. Orvos kivizsgálások után ezt írta fel, mert pcos szerű elváltozás látszik a bal oldali petefészekben, de labor szerint nincs semmi bajom. A családunkban gyakori a 2 petéjű ikerterhesség, dédszülőkig visszamenőleg (anyai és apai ágon is).. Kicsit félek tőle bevallom... Igaz, hogy 44 éve volt, de apukám kistesói (fiú-lány ikerpár) nagyon koraszülöttek voltak, 1 és 3 hónaposan elhunytak. Most itt a recept a kezemben, de nagyon tele vagyok kétségekkel. Lehet max megveszem és még egy fél év próbálkozás után kezdem el szedni.. Lányom az első hónapban megfogant. Most 7 hónapja nem sikerül.
2020. ápr. 6. 21:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk van egy 4 éves kisfiunk, 1 éve nem jön a tesó. Én is pcos miatt kaptam Clostit de engem 12.napon visszahivott a doki uhra és megmondja van e érett tüsző. Ha egynél több érett tüsző van akkor mi lehet ezt a hónapot kihagyjuk mert három gyereket már semmiképp sem akarunk. Amúgy is elvileg aki Clostit kap mindenképp vissza kéne mennie uhra mert valakinek cisztát is okozhat
2020. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Nekem januárban írta fel az orvosom a Clostit, februárban terhes lettem, 2 év sikertelen próbálkozás után! Minden vizsgálaton túl voltunk a párommal, mind a kettőnk makk egészséges volt, valahogyan mégsem jött össze... 5 napon keresztül kellett szednem, a menstruáció 2.napjától. A Következő mensim már meg sem jött, így nagy volt az öröm. 1 babócát várok, de kicsit tartottam én is a kettőtől, mivel jómagam is egy ikerpár egyik tagja vagyok! 😊 És hogy miért írta fel az orvosom? Lehet felelőtlen orvos, de utolsó lehetőségként lombik előtt, azt mondta próbáljuk meg kis adagban és sikerült!!! Nem nézett közbe uh-n egyébként! De a lényeg sikerült 2 év után, és csak 1 baba lett belőle nekem!
2020. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem kellett végül a closti. 3 napja teszteltem pozitívat, gyógyszer nélkül sikerült. 😊
2020. máj. 7. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!