Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon vágyunk babára.

Ovu (márc. 27) együtt voltunk (márc. 24_25)

Ezután pár nappal derékfájás, mindenem fáj (izomláz szerű) meg mozdulni nem bírok érzés , mell feszülés , mellbimbó érzékeny , has szúrka és petefészek szurkálás is van,enyhe szédülés,kicsi hasfájás,fáradékonyság egésznap.. ja és mintha valami bugyborékolna a méhembe és sokszor feljebb a hasamba.,fejfájás.

Most vagyok 23.ciklus napon. Dpo 11napja. Ha jól számolom.

Tegnap csináltam tesztet (X epil) negatív. 😭😭

Ezekből tünet maradt: enyhe megszédülések,fáradság,bugyborékolás,fejfájás,mellbimbó érzékenység.

Elvileg ciklus naptár szerint 2 nap múlva Nem kêne megjöjjön.


Esélyes hogy babás legyek még ebben a hónapban.?? Vagy felejtsük el..??b


2020. ápr. 7. 09:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Még persze, hogy van esély. De bármi lehet.
2020. ápr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Bele élni nem akarom magam mert nagy lesz a koppanás. Lehet a menstruációs tünetek jelentkeznek.. de az azért lenne fura mert nem szokott tünetem lenni főleg ilyenek, csak annyi hogy amikor meg jön nagyon görcsölök...

Azért titkon reménykedem hogy baby lesz😊😊

2020. ápr. 7. 09:19
 3/26 anonim ***** válasza:

Szerintem se éld bele magad. Próbálj nem foglalkozni vele mert ha ezen kattogsz mindig akkor "beleőrülsz".

Én is ezt csináltam az elején és tök szar volt mindig amikor megjött.

Nekem holnapra írja hogy megkéne jönnie de nálam ez lehet még +1-2 nap is, de én most semmit sem érzek. Pedig ilyenkor érzékenyek a mellbimbóim és szurkál a hasam alja, most semmi.

2020. ápr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ti mióta próbálkoztak ?
2020. ápr. 7. 09:45
 5/26 anonim ***** válasza:
Lehetséges a terhesség, túl korán teszteltél. Viszont ha az is vagy, a tünetek nem attól vannak, ilyen korán még nincsenek. Ha esetleg nem jön össze, fogd fel pozitívan, hogy a mostani helyzetben talán jobb is, hiszen orvosok is alig-alig rendelnek. Én is így vagyok. Több hónapja próbálkozunk kistesóval, de én most inkább ezt el szeretném halasztani. Persze ha mégis összejön, nem probléma, de nem bánom, ha mégsem.
2020. ápr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Korán teszteltél kérdező. Nekem 28-án volt ovum, és péntek-szombat körül szeretnék 10-es érzékenységű Predictorral vagy Facellevel tesztelni.

Az X-epil 25-ös érzékenységű, nem várt előtt ritkán mutat valamit a kevésbé érzékeny teszt.


Nekem is vannak tüneteim, de várok még. Szerintem te is várj még péntekig, de legalább csütörtökig.

2020. ápr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Hát értem hogy vírus meg minden..

De akkor nekzek alistennek már van gyerek😊 és a tesót akarjátok.

Viszont nekünk nincs , már több mint egy éve nem jön a babucink.. Pedig orvosok szerint egészségesek vagyunk.

2020. ápr. 7. 10:30
 8/26 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy korán teszteltem gondoltam hátha...

De nem jött be. Várok még én is. A facella teszt megbízható ? Mert akkor veszek énis olyat .:))

Én igazából nem szoktam figyelni a testem hogy mikor milyen "jelzések' vannak..

De érzem hogy mintha most valami más lenne.

Drukkolok neked is utolsó válaszíró. Írd meg majd mi lett. 🙏🙏


Köszönöm az eddigi gyors válaszokat.

2020. ápr. 7. 10:39
 9/26 anonim ***** válasza:
Mi október óta. (3-as voltam)
2020. ápr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Sok sikert előre is.
2020. ápr. 7. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!