Ezek szerint terhes?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nem vagyunk biztosak mi a helyzet. Az a jelenlegi állás, hogy késik neki 3-4 napja. Néha zsibbad a lába. A mellét én nagyobbnak látom ő viszont nem. Ma egész nap fáj a feje amit a gyógyszer sem mulaszt. Érdekelne ezek utalnak mint jelek terhességre? (Tesztet csináltatok vele... még rá kell venni. ) (17-18 éves a korunk)

2020. ápr. 7. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen, a lábzsibbadás és a fejfájás a terhesség csalhatatlan tünetei, felesleges is tesztet csinálni.
2020. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet terhesség,de ettől egyaltalan nem biztos.

Ezek a tünetek speciel az agyvérzésre is ráillenek...

Csináljatok tesztet és ha nem terhes,akkor nem ártana orvoshoz menni(ha terhes akkor meg.. akkor is menjetek orvoshoz:D)

2020. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szexeltetek védekezés nélkül?
2020. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A lábzsibbadásból meg a fejfájásból hogy jutott eszedbe a terhesség? A férjem szerint menstruációkor/előtte nekem is nagyobb a mellem, de én sem látom. Csak a teszt fogja megmondani.
2020. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt belerakod egy lányba a kukid, nem ártana tájékozódnod a teherbeesés menetéről. Nemcsak a lánynak kellene tudnia. Bár ahogy kinéz ő sem tudja...
2020. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom tiszta ideg azért fáj a feje és késik neki.

Nektek is annyi eszetek van mint egy marék lepkének, inkább ne szexeljetek még.

2020. ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenek előtt tesztet kell csinálni ha valakinek késik a menstruációja. Nem tudom, hogy miért nem lehet megérteni, hogy ha terhes akkor is terhes, ha nem tesztel, csak jóval később. Nem lehet figyelmen kívül hagyni. Max kevesebb ideje lesz elintézni az abortuszt, ha amellett döntötök. De minden más előtt a tesztnek kell lennie az elsőnek.
2020. ápr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!