Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A közösülés után hány nappal...

A közösülés után hány nappal jön létre a terhesség?

Figyelt kérdés
Szombaton elvesztettem a szüzességem a barátommal, az óvszeren az aktus után láttuk hogy kiszakadt. Másnap mondtam el a dolgot anyunak, és tegnap elmentük a nőgyógyászhoz a hetvenkétórás fogamzásgátló miatt, meg is kaptam. A probléma, hogy ma sem jött meg, pedig már hétvégén meg kellett volna.
2020. márc. 10. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bevettél egy lórugásnyi hormont,ami megzavarta kicsit a ciklusod,azért késhet. Ha terhes is lettél,még nem amiatt késik,mert a begyázodás sem történt meg. Ne aggódj
2020. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Mikor én elvesztettem a szuzessegem, 2 hetet kesett... ne aggodj!
2020. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Kb 1 hét amíg a megtermékenyített petesejt a petevezetékből a méhbe vándorol, és ott beágyazódik. Csak utána kezd hcg-t termelni, amit a teszt kimutat.


Azért szomorú, hogy biológiából nem tanították meg..

2020. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
8-9 nappal az aktus után történik a beágyazódás. Bevettél annyi hormont, amennyi egy egész havi adag fogamzásgátlóban van, ne csodálkozz, ha késni fog. Amikor én vettem be 72 órásat 3(!!!!!) hetet késett, mondjuk közre játszott a mamám halála, temetés, ilyenek.
2020. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A közösülés után 14 nappal tudja kimutatni a terhességet a terhességi teszt, a hcg hormont mutatja ki, ezt termeli a terhes nő szervezete, de ultrahangon ilyenkor még semmi nem látszik. Az óvszert pedig meg kellene tanulni használni, mert nem rohanhatsz minden alkalom után 72 orásért.
2020. márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sexeltetek, amikor alapbol a menses ideje volt varhato, akkor plane nem sok eselyed van!
2020. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nem leszel terhes,de 2 hét múlva ha még nem jön meg tesztelj egyet. De ennyi hormontol simán késhet. Nekem csak simán a szüzességem elvesztése után kesett 2 hetet.

Egyebként gratulálok a felelősségteljes hozzáálláshoz,hogy

A, gumit használtatok

B, baj esetén szóltál anyukádnak.

A gumizást meg gyakoroljátok.

2020. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Elvesztetted a szüzességed+kaptál egy lórúgásnyi hormont. Megkavarta a szervezeted, ciklusod! Türelem, meg fog jönni. És tényleg felelősségteljesen viselkedtél, hogy óvszert használtáltatok, és szóltál anyudnak!
2020. márc. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!