Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több, mint egy éve, rendszeres...

Több, mint egy éve, rendszeresen (általában heti 1x) megszakított közösülés mellett folytatott nemi élet esetén miért nem jött még létre terhesség?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 23:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tök egészségesen, megszakítás nélkül (hiszen babát akartunk) sem fogant meg a legnagyobb 6 éven át... 🙄
2020. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
12%

Mi 5 éve szexelünk megszakításossal heti 3-4 rendszerességgel. Eddig csak 2x csuszott be terhesség de nem hagytuk meg.

Amilyen sokat szexelunk nem meglepo neha.

2020. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%

Időpont ma 01:24-nek


Igen van 4 gyermekünk.. Iker lányok, és a 2 fiú . Mint írtam mindig megszakítással védekezünk, és van amikor pár perc pihenés után kétszer- háromszor is. Sosem estem teherbe így. Amikor a gyerekek jöttek akkor tudatosan akartuk is, hogy baba legyen. Értsd: Nem történt megszakítás, hanem rendesen. Gyorsan teherbe is estem, szóval nem volt bonyodalom, gond. Én változatlanul azt mondom, hogy amíg nem vagy nőgyógyász professor, vagy biológus aki ért az emberitesthez addig a te szavad annyit is ér.

2020. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%

12

Igazad van.. csak azok, akiknek baj, ha besikerül nem szoktak hazárdjátékozni.


A vicc, hogy a hozzászólók 98 %-ának, ahol nem lett volna baj, de nem kifejezetten terveztek gyerekkel nem sikerült be,.

Ti, akik nagyon nem akartátok, mégis belefutottatok 5 év alatt kétszer.


Mi 3 évig több részletben..megszakítottunk.


Az elején még picit várni akartunk, de már 4 éve házasok voltunk

Heti 3 szex volt kb

Amikor akartuk, akkor pont volt olyan hét, amikor együtt sem tudtunk lenni, így a 4. Hónapban sikerült..



Aztán szoptatás alatt is megszakítottunk.

Amint elfogadhatóbb volt a korkülönbség, akkor váltottunk élesre.

1. Aktív hónapban sikerült / napi5-6 szoptatás mellett és ciklus nélkül/


2 hónapos a kicsi 22 a nagy.

Megszakítunk megint.

2-2,5 évet tervezünk a 3. gyerekig

2020. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
#13 Akkor gondolom a normális szakvélemények sem számítanak semmit, amiket orvosok írnak. Ne legyél már ostoba, olvass utána, mielőtt nekiesel valakinek, aki legalalább tájékozott a témában. Érdekes, te vagy az egyetlen, aki kötekszik. Sajnálom, hogy nem érted aközött a különbséget, hogy biztosan bekövetkezik, vagy, hogy van rá valamennyi esély. Legalább ne égesd magad tovább.
2020. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%

Időpont tegnap 22:26

Inkább magadat ne égesd már a hülyeségeddel! Rendszeresen olvasok orvosi szaklapokat gyógyszerészként a munkámhoz tartozik. Azt amit a facebookon meg egyéb idétlen portálokon írogatnak nem érdekel. Nem dobálozom olyan szavakkal, hogy " gondolom te az I love Magyarország kamu portálján a facen olvasgattál róla. Szánalmas vagy, mert az embereket megtéveszted. Nincs tudományos alapja, hogy az első spermatávozás után mindig van az előváladékban életképes sperma amitől terhes lehet a nő.

Egyszerűen írom, hogy a kis agyaddal megértsd. Ha 2 ember nem óvatós a megszakításos szex közben annál mindegy hogy első alkalommal vagy másodjára szeretkeznek. Terhes lehet. ( ahogy te írtad mindegy , hogy előtte a srác kiveri vagy sem) Na inkább fejezd be az okoskodást, mert nincs mire

Itt be is fejeztem, mert eszem ágában sincs a te gyenge színvonaladra lesüllyedni..( ne állj le a z idiótákkal vitázni, mert a rutinukkal legyőznek) nos én élek ezzel a lehetőséggel.

2020. ápr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Ó te jó ég, csodálom, hogy téged bárki elvisel... Már ha egy szó is igaz abból, amit itt leírtál, de kétlem.
2020. ápr. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!