Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációs naptár helyes...

Menstruációs naptár helyes ovuláció mutat?

Figyelt kérdés

Akik vezetnek menstruációs naptárat(telefonos appra gondolok ami számolja mikor van ovuláció stb) mennyire pontosan mondja meg, hogy mikor van ovu? Sikerült már valakinek a baba úgy, hogy azt figyelte?

Szeretnék venni majd ovu tesztet de 1 héten csak 1x járunk boltba, és ha az applikáció helyes akkor holnap lesz. Persze nem gond ha egy hónapot még csúszik a baba, nem görcsölünk rá ennyire. Csak szimplán érdekel :)

Előre is köszönöm.


2020. ápr. 13. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem akkor volt mikor mutatta. Ovu teszttel néztem én is :)
2020. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt. Pont aznap voltunk együtt, egyből terhes is lettem.
2020. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az teljesen átlagot mutat. A naptáram alkalmazás viszont elég pontos, de tényleg kell hozzá egy két hónap lh tesztelés. Betudod állítani, hogy mennyi a luteálisod, vagy épp az elmúlt 3 vagy 6 hónap átlagát veszi figyelembe. 3 hónap után már elég pontos. :)
2020. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt pontos. Ráhagyatkoztam, aztán ovu teszttel máskor lett pozitív.
2020. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 28 és 34 nap között volt a ciklusom. Kalkulátorral megnéztem, hogy a 28 és 34 naphoz viszonyítva mikor vagyok termékeny és egy nagyjából 10 napos intervallumot számoltam, hogy akkor mindkét esetben benne legyen az ovuláció...jelenleg 8+3 hetes terhes vagyok 😊 szóval bejött.
2020. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia

Én már évek ota a Naptáram alkalmazast használom es mindig jol mutassa

2020. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az egy általános számításon alapul, sokaknál bejön, de megesik, hogy nem középidőben van valakinek az ovuja, plusz ritkán, de spontán peteérés is lehet. Inkább csinálj teszteket, tapasztald ki. Nekem amúgy nagyjából jól mutatta, 6-ára írta az ovum, mikor megfogant a babánk, első vizsgálat alapján 2 nap eltérés volt, mikor 8 hetesnek írt az app, a doki 7hét 5 napot mondott, tehát ez alapján 8-án fogant, de igazából ezt sem lehet tutira tudni, a doki méret alapján mondja. Tehát nekem egész jól bejött, de ez totál emberfüggő.
2020. ápr. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem ilyen egyszerű. Mert van akinek nagyon hamar összejön és van akinek nem. Hiába nézed a naptárt meg csinálsz tesztet lehet akkor se jön össze mert van valami kis probléma vagy egyszerűen nem tud beágyazódni. Vagy nincs semmi csak várni kell.

Én eddig a telefonos app-ot néztem, most vettem ovu tesztet amit pénteken kell elkezdenem csinálni DE a naptár és a teszt is ugyanarra az időre mutatja a peteérést. ( a teszt azt írja hogy ha 24 napos a ciklus akkor a 8. napon kell elkezdenem és ugyanakkorra jön ki mint amit a naptár mutat)

Aztán lehet nem is akkor van peteérés. Ezért kell tényleg végig szexelni a hónapot.

2020. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia lett baba?
2020. jún. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!