Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt működése?

Ovulációs teszt működése?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Aki jártas ebben, attól kérdezném hogy ezek a tesztek így működnek?

Elkezdem használni és amikor pozitívat mutat (erősebb vagy ugyanolyan a csík) utána van a peteérés? Legalábbis nekem így jön le a rajzból ami a papírján van. :D


2020. ápr. 14. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom,hogy utána.De szerintem érdemes együtt lenni már előtte is.
2020. ápr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elvileg aznap/24 órán belül van a peteérés, amikor pozitívat mutat. Legalábbis, amiket én használtam, azokon ezt írta a használati útmutatón. Egyébként érdemes 1-2 nappal előtte is már együtt lenni, meg aznap, amikor pozitív lesz, mert a spermiumoknak is kell idő, mire odaérnek (egyszer olvastam, hogy valami egy nap kell nekik, de nem emlékszem már, pontosan hol láttam, nem biztos, hogy megbízható forrás), és biztos, ami tuti, jobb az, ha már a petevezetőben várakoznak, mire megtörténik az ovuláció.
2020. ápr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Na akkor oké. :)

Amúgy most fogom használni először, remélem így már sikerülni fog. Eddig mindig a naptárt figyeltem hogy mikor van a peteérés és a folyásomat, de nem jött még össze.

2020. ápr. 14. 10:27
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, elvileg pozitiv utani elso negativ napon van ovu. Erdemes a poztiv napon/napokon es az elso negativon is egyutt lenni.
2020. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2020. ápr. 15. 13:28
 6/15 anonim válasza:

hahó!

en is most használtam először eddig sosem....

2.havi closty utan vagyok,majus5.en megyek orvoshoz uh ra

en most vagyok a 9.napon es ez lett a delelotti tesztem(orvos mondta nezzuk igy is hatha ....)

[link]

tehat pozitív tesztnel erdemes csak egyutt lenni vagy a pozitív elott is mar?

2020. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Legyetek elotte is rendszeresen egyutt, mert nem minde kinel valik be az elso ovulacios teszt, nehogy lemaradjatok rola.
2020. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Előtte is együtt szoktunk lenni :)
2020. máj. 2. 18:31
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja bocsi ezt nem nekem írtad :D
2020. máj. 2. 18:32
 10/15 anonim válasza:

ez meg Negatív?

[link]

2020. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!