Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Március 21.-én volt utoljára aktusom. Lyndinette fogamzásgátlót szedek 2 éve, minden szemet időben vettem be.

Március 26.-án meg is jött a menstruációm, viszont más gyógyszerbe kezdtem bele amit nagyon nem bírtam (2 napig tartott) és folytattam a régi fogamzásgátlóm.

Viszont napok óta szurkál a hasam. 4 hétig nem volt rendes székletem mert vendegsegben voltam és még csak most kezdett el igazán rendbe jönni. Sokat korog a hasam és inkább az alhasam szurkál. Lehet azért mert most áll be rendesen? A mellemen pedig a mirigyek kipirosodtak bár gyanakodok a túl forró vízre mivel nagyon érzékeny a bőröm. Nem fájnak és nem viszketnek.

Március 21 óta nem volt aktusom!


2020. ápr. 15. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy terhesteszt mindent elmond.
2020. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az se számít, hogy megjött rendesen a menstruációm, mint ahogy szokott?
2020. ápr. 15. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Konzultálni kellett volna a dokiddal, aki a másik gyógyszert felírta, hogy mi a teendő.


Mellékes megjegyzés, hogy a melleiden kívül, amit láthatsz, hogy piros az nem mirigy, hanem a mellbimbód.

2020. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A doktor azt mondta, hogy folytassam a régit azonnal. :)

És a mirigyek lettek pirosak.

2020. ápr. 15. 22:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Amelyek amúgy felvoltak duzzadva tegnap de mára szépen lepuhultak és kezd enyhülni a színe.
2020. ápr. 15. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megjött.
2020. ápr. 23. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!