Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeestem a barátomtól....

Teherbeestem a barátomtól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok, a párom 34. Tudom, hogy nagyon fiatal vagyok, de nem lenne szívem elvetetni..a szüleim pedig biztos elleneznék. Nagyon félek. Volt már valaki hasonló helyzetben?

2020. ápr. 16. 17:31
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
69%
#5-ös vagyok. Miért lettem így lepontozva? De ahogy látom egy kivétellel mindenki. Szerintem semmi rosszat nem írtam
2020. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
62%
11-es! Ez a gxakorikerdesek ilyen.... én is teljesen normalisan szoktam megnyilvánulni, csak nyilvan a kerdezonek faj az igazsag
2020. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
70%

1. Megtartod és elcseszed az egész életed.

2. Elveteted és élsz, tanulsz, keresel.


Én a 2esre szavaznék józan ésszel

2020. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
81%
Ha egy férfi 34 évesen egy 17 éves tinilánnyal van együtt, akkor az mindenre vágyik, csak családra, gyerekre, felelősségre nem. A szülők nyakára szülni egy gyereket meg eléggé necces, még a sajátjukat sem nevelték fel.
2020. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
42%

Azért, mert felelőtlen szarok voltak kicsit közelítsük már meg a helyzetet máshogyan!

Először is mindenképpen le kell ülnöd a szüleiddel és megbeszélni ezt.

Csak ők adhatnak igazi tanácsot, nem pedig itt akik egyből abortuszra küldenek.

Had mondjam el az én történetemet.

22 éves vagyok, igaz messzebb, mint 17.

Esti sulira jártam, nem dolgoztam, a párommal laktam, konkrétan ingyenélőként tartott el engem. (Amit mi akartuk EGYÜTT).

Gyermeket terveztünk, úgy hogy nekem a legmagasabb iskolai végzettségem 8 általános. Zárójelben megjegyzem, szar kapcsolat volt. - de igen, gyereket akartunk.

Összejött. Elhagyott egy másik nőért. Itt vagyok a szüleimmel. Semmi keresetem. Semmi pénzem. Az apa tagadja a gyereket, semmibe nem támogat.

A szüleim maximálisan mellettem vannak. Én is azt gondoltam az elején, hogy ellenezni fogják a babát.

De nem vágytam soha bulizni. Nem vagyok karrierista, hogy diplomát akarjak.

6 hét múlva szülök, már csak az érettségi évem hiányzik meg az érettségim.

Nem fogok örökké a szüleimmel lakni. Ez csak egy átmeneti állapot.


Szóval aki itt lehurrog, ez meg az miatt, hogy fiatal vagy meg stb. én arra nem hallgatnék.

Hasonló történett kértél, én leírtam.

A helyedben először mindenképpen anyukádékkal beszélnék, hidd el, sokkal jobban melletted vannak mint a párod.


Mérlegeljetek!


Sok szerencsét kívánok neked!!!

2020. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
84%

#15-ös!

Akkor nézzük a te helyzetedet.

8 általánossal NULLA élettapasztalattal , és NULLA anyagi háttérrel szültél egy gyereket a SEMMIRE.

Apucit most had ne minősítsem, sem a kapcsolatodat, és hogy miért volt az jó neked.

Viszont rohadtul NE BÍZTASS senkit arra, hogy tönkretegye az életét!

Oké, hogy neked bejött ez a nyomor, de másnak ne kívánd!

Amúgy ha visszaolvasol, szinte mindenki azt mondja neki, hogy beszéljen a szüleivel!

Szép napot neked.

2020. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
78%

Azért amikor a 18 éves mindenórás terhes leányany közli, hogy ő nem karrierista, annak van egy sajátos zöngéje.


A 15ös leginkább elrettentő példának jó.

2020. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
71%

A 15ös ezzel a sztorival valóban inkább abortuszra buzdít...elcseszte az egész életét. Szep hogy nincs szíved elvetetni,ettől még semmi alapod nincs gyereket vállalni.

A párod ugye nem házas ember??? Nem is ertem mit akar egy 17 évestől,bár van egy tippem sajnos es az nem a csalad es a gyerekek.

2020. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
87%

Szia! Abszolút megértem az érzéseidet, de ebben a helyzetben.... akármennyire fájna, én bizony nem tenném ki a saját gyerekemet annak, hogy élből nincstelen, végzettség, mindennemű vagyon nélküli családba érkezzen, ahol mégcsak az anyagi függetlenség sincs meg (az anya részéről legalábbis), nemhogy külön lakás, akár albérlet, közös élet a pároddal, biztos jövedelem, munkatapasztalat... és még sorolhatnám!


Kismamaként mondom, a saját és a gyereked érdekében, hogy inkább ne tartsd meg. Kivéve persze, ha esetleg a pároddal tudjátok vállalni, ezennel összecuccoltok, ő pénzel téged, na akkor TALÁN megtartanám, bár még ÍGY SE jelenteném ezt ki magabiztosan. Neked le kéne még érettségizned, egyetemre kéne járnod, dolgoznod is kellene minimum 1 évet, tapasztalatot, barátokat, élményeket gyűjtögetned, bulizni esetleg.... soha többet nem leszel újra 18-20 éves! Soha többet! Nekem ennyi idősen messze nem kellett volna gyerek, még akkor se, ha teherbeestem volna. Ennyi idősen én csavarogtam, éltem, barátnőztem, bandáztam, tanultam... és nem, ha hiszed, ha nem, semmi nem pótolja utólag ezeket az éveket!


Üdv

Egy 25 éves kismama

2020. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
45%

15-ös vagyok.


Abortuszra, mert a 20. hétben elhagytak??

Ugyan már. Attól, hogy nincs iskolám még nem azt jelenti, hogy nyomorba szülök. Pontosan ezért írtam, hogy az élet minőségébe senki se lásson bele.


Nincs nyomorom, de ha szeretnél szét nézhetsz mi van itt :)

Ezért senki ne itélkezzen, az én helyzetem nem kilátástalan, az hogy nem dolgoztam azért volt mert olyan munkát végeztem előtte, amit orvosilag tiltottak :)

Keresztbehúzták a számításaim? Abszolút, mert nem így képzeltem az egészet.

Én nagyon is önálló vagyok, azért amiért anyagilag a szüleimre vagyok utalva. Ha szeretnétek, hogy a további dolgaimról beszéljek szivesen megteszem privátban.

Eltartottak a kapcsolatban ANYAGILAG, mellette főztem, mostam, takarítottam, bankokba, postára jártam stb. Vannak életcéljaim, és újra elmondom, ez a helyzet átmeneti állapot.


A nyomort pedig kikérem magamnak.

Nagyon sok ember tenné össze a két kezét, ha ilyen családban élhetne mint az én családom!! 🙏🙏🙏🙏

És az én gyerekem is ezt az összetartást fogja kapni 🤰❤


Én nem bíztattam a kedves kérdezőt sem, hanem elmondtam a történetem, nem a legjobb érzés lehet neki, hogy ti még neki is ugrotok és egyből az abortusszal jöttök.


Ui. A gyerekemnek köszönjük megvan már most mindene, és ez fele nekem fele a szüleimnek köszönhető :)

2020. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!