Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem mikor lehettem...

Nem értem mikor lehettem terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés

Leírom részletesen. Március 17-én jött meg a menzim. Rendesen meg is volt. 28 naposak kb a ciklusaim, plusz mínusz 1-2 nap. Most kellett volna megjöjjön kedden. Nem jött meg, de a tesztjeim nagyon nagyon erős pozitívak voltak, így vettem egy digitális clearblue-t is ma. Azt írja 3+ vagyis 5+ hetes vagyok. :O. Nem értem ez hogy jött ki. Mikor eshettem akkor teherbe?

[link]


2020. ápr. 18. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt aktusod, akkor terhes is lehetsz. Ha nem volt aktusod és úgy vagy terhes, azt én sem értem. :D :D
2020. ápr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 3 hete.

De a clearblue se lát beléd, csak a _pillanatnyi_ hormonszint alapján ír egy hetet. Lehet, hogy töményebb a vizelet, vagy lehet, hogy ikrek. Ezt sem mutatja ki, de erősebb tesztet okoz.

2020. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen persze volt aktus. Azzal nincs gond. XD.

Inkább azt nem értem hogy az 5+ az mensi előttre jön ki.

2020. ápr. 18. 09:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Ikrek????? O jaaaaj. Remélem nem. Már van két gyerköcünk.
2020. ápr. 18. 09:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi heteket az utolsó menstruáció első napjától számolják. Tehát az első két hétben a terhességi heteket tekintve még nem is vagy terhes igazából. De ettől még így számolják. Amikor egy 4-5 hetes terhességről beszélünk, ott valójában a terhesség még csak 2-3 hete jött létre.
2020. ápr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
egyrészt, a digitális terhességi tesztek megbízhatók, de az időt csak pontatlanul tudja megtippelni. Nagyon változó lehet egyénileg a hCG érték. Vagy lehet, hogy ikrek, és azért magasabb az érték. A harmadik opció, hogy az előző ciklusban késői peteérésed volt, az nem ürült ki a vérzéssel, és valóban az a petesejt termékenyült meg... Pontosabbat majd az orvos meg az UH tud mondani. Gratulálok! :)
2020. ápr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Értem, mire gondolsz. Ma van 18.a. Az utolsó mensid alapján tényleg kevesebbet kellene mutatnia.

Jelenleg mást nem tudsz, mint kivárni az első uhot.

Nagy baj lenne, ha ikrek lenne?

2020. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Barátnőm detto így volt 5 évvel ezelőtt. Nevettem, hogy biztos ikrek..

4 évesek voltak a csajok februárban. 😂

De ne izgulj, ez nem törvényszerű, csak gondoltam tapasztalatokat vársz, hát megírom. 🙂

Fő, hogy egészség legyen! 😇

Minden jót kívánok!

2020. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!