Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy mentem egy szülinapi...

Úgy mentem egy szülinapi bulira és ittam nagyobb mennyiségű alkoholt, hogy nem tudtam, hogy terhes vagyok. Kb.1-2 hetes terhes lehettem már mikor ez a buli történt. Árthatott ez a magzat fejlődésének?

Figyelt kérdés

A terhességem pedig akkor derült ki számomra mikor nem jött meg a menstruációm.

A babának örülünk a párommal ,mert már szerettünk volna, csak most ez miatt aggódom, hogy árthatott-e ez a neki.

Azóta a buli óta nem ittam egy korty alkoholt sem.

De ott a bulin kb. 1 üveg pezsgő mennyiséget.


2016. jan. 5. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj nem lesz baja, akkor még nem volt kapcsolatban a te vérkeringéseddel, épp hogy csak beágyazódott és osztódni kezdett.
2016. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Anno a szilveszteri buliban nem keveset ittam...nem tudtam h kismama vagyok. Január 12.en derült ki h 12 hetes voltam. A lányomnak semmi baja az ég világon!
2016. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is szilvesztereztem terhesen (kb 2 hetes lehetett), persze nem tudtam róla, így elég sokat ittam...

Semmi baja nem lett.

2016. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!