Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikon átesetteket kérdeznék?

Lombikon átesetteket kérdeznék?

Figyelt kérdés

Napokban estem át az első lombik beültetésemem. 2db 3 napos embriót kértem vissza az egyik 6 a másik 8 sejtes volt a nyálkahártya 11 mm. Mit gondoltok

mennyi az esély arra h elsőre sikerüljön ?

30 éves vagyok.


2018. ápr. 13. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, jo eselyed van ra, hogy akar mindketto megtapad. 27 eves vagyok novemberben volt beultetesem egyet kertunk vissza, meg is maradt.

Sok sikert:)

2018. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem h te érzetél e vmit az első héten ?

Lehet h én aggódom túl de csak a cicim fáj :/

2018. ápr. 14. 07:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Anno mi 1-et kaptunk vissza, 2,5 éves. Tesót akartunk, kettő mirelit manót kértünk vissza, 10 hónaposak.


Ez nagyban függ a szervezetedtől,az életkorodtól. Igyál nagyon sok folyadékot és éld az életed. Ha jön hidd el jönni fog :)

2018. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok hozzájuk :)

Nehezen tellik a 2 hét :D

2018. ápr. 15. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Elso valaszolo vagyok. Nem ereztem semmit csak a cicim fajdogalt:) Meg a vervetel napjan is csak halvany pozi volt a teszt, egy nappal elotte full negativ volt. Bizz benne, hogy minden rendben lesz!:)

2018. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Helyzet?
2018. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ezt a kérdést akár én is írhattam volna :) Én is 3 naposan kaptam vissza egy 6 és egy 8 sejtest, 30 éves vagyok, csak az én nyálkahártyám azt hiszem 9,7 mm volt. A beültetés egy nap híján 2 hete volt. Az első héten nagyon bizakodó voltam. Szúrkált a hasam, a mellbimbóm is kezdett érzékeny lenni. Ez a hét kész szenvedés, tegnap (beülti 12. napján) csináltam egy negatív tesztet. Itt azt mondták, korán teszteltem. UH és vérvétel nov 12-én lesz.. Kitartás és csak pozitívan :)
2018. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!