Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már olyan helyzetben,...

Voltatok már olyan helyzetben, hogy szeretnétek kisbabát, de a férjetek nem szeretne? Es mindig csak halogat, ezért nem meg azért nem? Ti mit tettetek? Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

fél a gyerekválalástól , élni szeretne még , meg fél attól hogy nem volna jó apa.

Sok mindennel probáltam már kedvre bírni de nem sok esélyel , van valami tanácsotok?



2020. ápr. 23. 10:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Az erőltetésnek sosincs értelme és nem vezet jó dolgokhoz, és a "majd mikor megszületik megszereti" sztorik sem szoktak minden esetben happy enddel végződni remélem tudod.

Miben egyeztetek meg?

Ha élni akar meg akkor hiába minden érv, az hogy aranyos nem múlja felül azt hogy neki milyen vágyai vannak még..

Neked miért ennyire égető? Nem tudsz várni?

2020. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Akkor vagy elfogadod, hogy nem lesz gyereked, vagy keresel egy olyan férfit, akivel hasonlóak az elképzeléseitek.
2020. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
ebben meg kell egyeznetek... "élni szeretne még" -de idiótával elég nehéz
2020. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Miért idióta, mert még élni akar?
2020. ápr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem voltam ilyen helyzetben, mert mielőtt összekötöttük az életünket tisztáztuk az ilyen fontos kérdéseket mint gyerekvállalás. Ha akkot azt mondja ő nem akar akkor nem megyek hozzá
2020. ápr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Sokáig az volt a probléma hogy nincs meg mindenünk . De meg van már minden , saját ház , saját auto stb stb mindig azzal áltat hogx majd pár év mulva még 1-2 év mondja 2 éve miota beszéltünk rola. Mindig azt mondja szeretne , de meg nem most. Pedig normális munkahelyem van neki is és nekem is. Ami biztos alapokra fekszik ahoz hogy gyermeket válalhassunk
2020. ápr. 23. 10:31
 7/18 A kérdező kommentje:
5# mi is beszéltünk róla mielött összeköltöztünk és mielött hozzámentem volna.
2020. ápr. 23. 10:32
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2020. ápr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Mi is hasonló képp voltunk a párommal. Kb.1 éve beszéltünk róla hogy jó lenne,de ő azt mondta neki még idő kell , még fél. Eleinte nem is szarul esett,de nem tudtam mit csinálni,így vártam. Aztán egyszer csak oda állt elém, és közölte gyereket akarok. Meg lepődtem mert már bele voltam nyugodva a helyzetbe. De akkor neki is álltunk. Ez volt két hónapja, most terhes vagyok. 😊 Hidd el ő is sokat kattog rajta,attól hogy nem mondja. Ez mindenki életét megváltoztatja. Neked annyit tudok javasolni,hogy légy türelmes,tudom , hogy nehéz,mert te már úgy érzed készen állsz rá,de nem erőltetheted,mert ha neki még nem jött el az az idő akkor nem úgy fog hozzá állni, és ez sok konfliktust szül ami nem volna jó senkinek.
2020. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem erőltetném ha nem akarja. Ha korod alapján meg belefér 1-2 év várj, ha mostanra lett meg a jólét és amiket szerettetek volna, meg csak most kezditek kiélvezni őket, és hogy nem gürizni kell hogy minden meglegyen. Most lehet kiélvezni a dolgokat és lazítani, gyerek mellett egyértelműen nem lehet kiélvezni annyira ezt, plusz ismét anyagilag rosszabbul állnátok, és nem savaznam ezekert a helyedben.

Azonban ha neked korod alapján már nem fér bele akkor váljatok el és keress mást.

2020. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!