Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már olyan helyzetben,...

Voltatok már olyan helyzetben, hogy szeretnétek kisbabát, de a férjetek nem szeretne? Es mindig csak halogat, ezért nem meg azért nem? Ti mit tettetek? Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

fél a gyerekválalástól , élni szeretne még , meg fél attól hogy nem volna jó apa.

Sok mindennel probáltam már kedvre bírni de nem sok esélyel , van valami tanácsotok?



2020. ápr. 23. 10:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyanez volt! De igazán én sem voltam rá készen! Most meglett mindenünk, és 8 hónapja nem jön a baba! Ha nem áll rá készen, ne erőltesd!
2020. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozítív hozzászólásokat, hogy nem reménytelen a helyzet :) türelmesen várok még 26/L :)
2020. ápr. 23. 10:58
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Én azt tanácsolom, legyél türelmes. Párom 30 éves, én 28. 3 és fél éve vagyunk együtt, én már régóta szeretnék babát, ő mindig kitalált valami kifogást, éreztem rajta, hogy várna. Kapcsolat elején mindig mondta de jó lenne, kisfiú lesz, szóval tervezetet. Mikor én is eljutottam arra a pontra, hogy a kapcsolat stabil egy gyerekhez, ő hirtelen behúzta a kéziféket, kitalált mindent. Azt tanácsolták, hogy próbáljam nem ezt fújni neki, ne érezze eröltetésnek. Nem is beszéltünk róla úgy kimondottan, néha azért odaszúrtam milyen jó lenne. Január óta nem védekezünk. Eddig is csak megszakítással, de mióta beléptünk 2020-ba, szó nélkül, számomra úgymond meglepetésként nem védekezünk. Bár vezetek menzesz naptárat, egyenlőre nem traktálom a napokkal mikor kelle, a sorsra bízom. Most élvezzük a hónapok izgalmát. Majd akkor számolgatunk ha elmúlik ez a járványhelyzet. Ha meg így is sikerül, akkor mérhetetlenül boldogok leszünk🥰

Sok sikert kívánok nektek! ❤️

2020. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk is én szerettem volna hamarabb babát, bár közrejátszott, hogy egyszer azt hittük terhes vagyok, mert sokat késett, hol ott előtte soha. Mikor már kezdtem beleélni magam és meglett a teszt is megjött a havim, onnantól indult bennem az, hogy márpedig anya akarok lenni. Párom ekkor nem állt készen, kérte várjunk még. Nem volt mit tenni nem firtattam tovább a témát, bár nekem nehéz volt. Fél év múlva közölte jöhet a baba. Akkor érezte kész magát, illetve mondta ő még nincs rá készen, de stabil a munkahelye így, ha jön a baba jöjjön, majd kész lesz rá, ha itt lesz :) A sors fintora, hogy 7 év kellett a kis csodánkhoz :D 26 éves vagy, még van időd bőven, tudom, hogy nehéz nem akarni, mikor egyszer már eldöntötte az ember, hogy kell. Egy gyermek vagy kell vagy nem, ha egyszer kell, akkor nincs többé olyan, hogy jaj most mégse. Szereted a férjed, jól megvagytok, ő azt monda majd pár év múlva, akkor bizony légy egy kicsit türelmes :) Éljetek. Igen lehet babával is élni, de ég és föld a különbség. Egészen más. Én 7 évig álmodoztam a gyermekemről, pedig épp elkezdtük élvezni, hogy utazunk, bulizunk . A kicsi ezt megváltoztatta, bizony hiányzik a szabadság, de nem cserélném el semmi pénzért. Szóval, ha már így vagytok minden megvan, valósítsatok még meg pár tervet, főleg amit a párod szeretne és akkor ő is könnyebben bólint a kicsire :) Sokkal szebb lesz, ha majd együtt szeretnétek már biztosan.


Kitartást neked, addig tervezgessetek ezt azt, te meg készülhetsz közben a babatémával, olvasgass sokat, ha esetleg ez segít :) Mire én a szüléshez értem, sztem levezettem volna a sajátomat is XD


Minden jót nektek és legyetek együtt boldogok :)

2020. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Miután közölte, hogy ő nem szeretne, egy ideig rosszul esett, aztán beláttam, hogy erőltetni nem akarom. Megbeszéltük, hogy x idő után visszatérünk erre. Ebbe belement. Türelmesen vártam, nem erőltettem. Aztán fokozatosan megváltozott a véleménye. Most már ő is szeretne. :)
2020. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, egyrészt nem szabad erőltetni, de másrészt meg azért elég szemét dolog, hogy tudja, hogy vágysz rá, ki is várod az időt, amiben megegyeztetek, aztán meg gerinctelenül kihátrál, hogy mégse. Érthető, ha fél, de a te kérésed is. Beszéljétek meg, hogy ez így tisztességtelen.

Nekem megijedt a férjem rögtön az első védetlen aktus után, gondolom ráérzett a súlyára, kért egy év haladékot, hogy felkészüljön mégis csak. Mondtam, hogy ez baromi aljas, hogy már én beleéltem magam, de legyen. A karma, vagy nem is tudom, viszont dolgozott, mert az az első is sikeres lett. Imádja a kölyköt. 🤭

2020. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
86%
Ezt nem szabad eröltetni, îgy is köztudott, hogy egy baba èrkezèse mèg a legstabilabb kapcsolatot, hàzassàgot is próbàra teszi nemhogy mèg egy olyat ahol a fèrfi nem èrzi alkalmasnak magàt rà vagy vàrni akar. Ha îgy jönne a baba mert csak enged neked akkor esèlyes, hogy magadnak fogod szülni. Vàrni kell ....
2020. ápr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
22%
Mi az hogy még élni akar? Gyerek után meghal? Ekkora hülyét. Az, hogy másfajta élet lesz, nem azt jelenti, hogy szar. Ez hülye kifogás és nagyon hülye kifejezés.
2020. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!