Nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
19eves korm ota elek nemi eletet, 4 baratom volt, 1-2 eves kapcsolatok. Most 26 vagyok. Egyikkel sem vedekeztunk, de sosem estem teherbe! Eltemben kb. 3x (3 kulonbozo ember) mentek belem veletlenul, egyik alkalommal sem lettem terhes. Velem van a problema? A jenlegi parommal szeretnenk babat, ket honapja probalkozunk (ami kb. 5alkalmat jelent, mivel sajnos csaladi problemak miatt masik varosba kellett utaznia)de most is azt erzem, hogy mindnart megjon...
2020. ápr. 23. 15:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindjárt*
2020. ápr. 23. 15:23
 2/6 anonim válasza:

Lehet, hogy eddig szerencséd volt, vagy a ciklusod azon időpontjában történt az aktus, amikor nem tudtál megtermékenyülni..

Szerintem nem kell egyből ilyesmire gondolnod, próbálkozzatok, várjatok még picit, ha nem jön össze, akkor vizsgáltasd ki magad és a párod😊

Sok sikert nektek!

2020. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ☺️☺️❤️
2020. ápr. 23. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan egyszerű teherbe esni.

Ha belegondolsz abba hogy a pete 12-24 óráig megtermékenyíthető csak, eltalálni pont azt az időt, ahhoz abban az időszakban azért a peteérés előtt és alatt is kell szexelni.

Lehet ti pont nem akkor voltatok együtt.

2020. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van! Ahhoz tobb alkalom kell:( csak olyan rosszul esik, mert a volt baratnoje teherbe esett tole, igaz az baleset volt es abortusz lett a vege.. de ok meg nem akartak, es persze elsore osszejott nekik
2020. ápr. 24. 09:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezért ne legyél szomorú. Kevesebb az, akinek elsőre összejön, hidd el.

Mi is fél éve próbálkozunk a férjemmel és még nem estem teherbe. Egészséges pároknál 1-2 év is lehet.

2020. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!