Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nézzétek meg légyszi, tévedhet...

Nézzétek meg légyszi, tévedhet a teszt? 🙁

Figyelt kérdés

Két napja késik a menstruációm, azért csináltam tesztet, mert folyamatosan fehér folyás van, és elmúlt fél évben pontos 28 napos volt.

Megszakítást alkalmazunk, eddig öt éve teljesen bevált, csak akkor lettem kismama , mikor terveztük..

Nagyon félek, most ebben a helyzetben teherbe esni, persze megtartanánk, de segítsetek kérlek, ez mennyire lehet valós két nap késéssel? 😔


[link]


2020. ápr. 24. 06:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem halvány +. De próbálj másikat is csinálni.
2020. ápr. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

A megszakítás nem védekezés.

Eddig szerencséd volt, most meg nem. Ennyi.


Várj még két napot, csinálj még egyet, ha erősödik, akkor biztos lehetsz a dolgodban.


Általánosságban: negatív teszt tévedhet, pozitív nem szokott.

2020. ápr. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Tudom tudom, ezért nem írtam direkt, hogy védekezünk, hanem alkalmazunk.. 😔

Ezentúl biztosan elfelejtjük ezt a módszert, és váltunk biztonságosabbra.

Eddig azt gondoltam ez csak mendemonda ..😔

2020. ápr. 24. 06:59
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, hogy ilyenkor az, hogy sajnálom vagy az, hogy gratulálok a helyes. Nekem fura, ez egy 10es facelle pen, aminek két nap késésnél erősebbnek kéne lennie.. de én is azt mondom, hogy ismételj, mert lehet csúszott a pé és később volt ovud
2020. ápr. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Halvány pozitív. Csinálj egyet holnap is.
2020. ápr. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ez miatt kérdezem igen, hogy azért elég halvány, ráadásul esélye utoljára két hete volt, mert azóta nem volt együttlét..

Igaz pont akkor lehettem középidőben , de akkor azért már rikítana a második csík is nem igaz?

2020. ápr. 24. 07:10
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Halvàny pozi


Facelle esetén lehet csak elindult valami..


Ismételj 2 nap múlva


Barátaink 20-onév után jártak úgy, hogy becsúszott. Sajnos a körülményeik és az éltekoruk miatt nem tarthatták meg..

2020. ápr. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, mit csinaltal ezzel a teszttel? Olyan mintha percekig pisibe allt volna es sokaig hagytad szaradni. Nem lehet h csak szaradasi csik?

Azert az szemet szurt ahogy irtad a megszakításos védekezésre, h mendemonda.... mintha nem mondana soha senki, orvosoktól kezdve, a reklamokon at, ezt harsogjak. de meg itt is basszus mindenki savazza aki ilyet ir.

2020. ápr. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Azért írtam, mert vissza keresve láttam egy kérdést, épp frissnek számít még, és rengetegen írták ugyanezt, amit én is tapasztaltam, hogy így védekeztek hosszú évekig, és elsőre jött a baba mikor èlesre váltottak.

Bennem eddig ez motoszkált, hogy talán nem létezik elő váladék, vagy nem elég életképes ahhoz, hogy baba legyen . Természetesen tévedtem, már nem gondolom így, akárhogy végződik a történet.



A tesztet nem áztattam el, csak az ablakot szedtem le valóban, ebben ludas vagyok, mert nagyon látszott üveggel is, és egyszerűen nem bírtam ki 10 perc után, hogy ne szedjem le mennyire éles a vonal, jobban megnèzni..

2020. ápr. 24. 07:22
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"vagy nem elég életképes ahhoz, hogy baba legyen"


Ebben még a szakirodalom sem egyezik, még a szakmabeliek sem értenek ebben egyet. Még az sem mindegy, hány aktus volt, volt-e közben a férfi wc-n...


Mindenesetre két nap múlva ismételj.

2020. ápr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!