Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nos, 03.01.-jén jött meg a mensim, utána próbálkoztunk a termékeny napjaimon a párommal... de megjött 04.07.-én a mensim (35-36 napos ciklusaim vannak) szóval nem csináltam tesztet... de rövidebb volt a mensim 2 nappal, (meg míg máskor 3 óránként kellett cserélnem, most 6 órát is simán hagyhattam, szóval kevesebb volt a vér is) és kb egy hete nagyon sokat vagyok rosszul, 37,3-ra felmegy a testhőm, fáj a fejem, hányinger,(tegnap egész nap hánytam is) meg folyton puffadok is, fáradt vagyok állandóan aludnék

(Csináltattam korona vírus tesztet, negatív lett kétszer is, szóval nem amiatt vagyok szarul!)

Lehet rá esély hogy terhes vagyok? Még így is hogy volt "menstruációm"?



2020. ápr. 24. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Ég áldjon meg! Olcsóbb lett volna egy Hcg teszt 🤭😉

Egyébként szerintem nem valószínű, hogy terhes vagy.

2020. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem csinálsz terhességi tesztet?
2020. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Rendesen menstruáltál. Most az egy dolog, hogy 2 nappal rövidebb volt, meg az is, hogy nem volt olyan erős. Ettől ez még rendes menstruáció volt. Nekem is volt ilyen, nem voltam terhes.

De ha az megnyugtat, csinálj tesztet, de szerintem nem vagy terhes.

2020. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Élelmiszer iparban dolgozom, szóval a hőemelkedés miatt kötelező volt korona tesztet csinálni. Mivel emiatt 2 hétig nem mehetek dolgozni, se sehová (attól függetlenül hogy negatív lett a 2 korona teszt) így még nem tudtam tesztet venni sem. Ezért gondoltam, hátha itt mond valaki valami okosat...
2020. ápr. 24. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se vagy terhes, inkább más vírusos fertőzés lehet a háttérben.
2020. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ritkán de előfordulhat, hogy van kis mennyiségű vérzés terhesség ellenére is...ezt sokan itt is tudják ám, hisz jópár sztorit lehet olvasni, hallani arról, hogy hónapok múlva veszi észre valaki, hogy terhes, mert minden hónapban megjött neki...de ez nyilván a ritkább eset. A tüneteid alapján ugyanúgy lehet valami betegséged, vírusfertőzésed...vagy akár terhesség is, hisz ezek terhestünetek is. Egy terhességi tesztet mindenképp érdemes lenne csinálni...aztán ha az negatív akkor lehet menni a háziorvoshoz.
2020. ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hatósági karanténban vagy, felcédulázva? Pároddal együtt?

Mert ha nem, akkor akkor nyugodtan elmehetsz egy tesztet venni. Ha csak te vagy, akkor a párod is tud tesztet venni. Nem agysebészet.

2020. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Két nap múlva jár le a karanténom és akkor tudok venni tesztet...

Csak azért is kérdeztem, mert nővéremnek is még a 3. terhességi hónapban is megjött a menzesze, szinte ugyan olyan volt mint máskor, csak ő már tudta "első perctől" hogy várandós, mert az első nemvártnál ki is mutatta neki a teszt, hiába mensizett... szóval majd hétfőn megtudom, addig pedig reménykedem

2020. ápr. 24. 18:54
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, abba vagyunk mindketten
2020. ápr. 24. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!