Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki a jövő hétre nem...

Van, aki a jövő hétre nem várja a mensit?

Figyelt kérdés

Izguljunk együtt, hátha összejön a babó. :)


(Aki nem kíváncsi rá, nem fontos "ennek mi értelme van" kommenteket irkálni. :D)


2020. ápr. 25. 17:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Jaj, én már annyira várom, hogy ne jöjjön meg! Nagyon izgulok. :)))
2020. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én is, már sokadik hónap... :( De most elvileg pont jókor voltunk együtt... nagyon pici barnázás van, de tényleg minimális, meg alhasi görcsök néha... izgiiii :) ha nem jön meg addig, hétfőn tesztelek. Te mikor fogsz?
2020. ápr. 25. 17:17
 3/20 anonim ***** válasza:
49%
Na ezért nem estek teherbe. Tiszta görcsösek vagytok. A méhfal simaizom, és stressz hatására a fala összehúzódik, sikertelen beágyazódásokat okozva. Engedjétek el a témát legalább a vérzésig, iszonyú mennyire türelmetlenek vagytok! És ezt most minden rosszindulat nélkül mondom! Párotok nem őrül bele abba amit műveltek?
2020. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék, nem vagyok rágörcsölve. Az hogy szeretnék, meg az hogy rágörcsölök nem ugyanaz. Én nem hőmérőzök, nem csinálok ovu tesztet, stb stb... Mindjárt meg kell jönnie, és izgulok hogy összejött-e. Ez nem azt jelenti, hogy full rá vagyok görcsölve. :) Ne írj olyat, amit nem tudhatsz, mert nem ismersz.
2020. ápr. 25. 17:26
 5/20 A kérdező kommentje:
Ja meg nem szexelünk 2 naponta csak azért mert annyira akarjuk a gyereket. Úgy vagyunk vele én és a párom is ha már kíváncsi vagy rá, hogy nem őrült-e bele, hogy jön, ha jönni akar. :) De ha már közeledik a nem várt napja, igenis izgulok, hogy mi a helyzet.
2020. ápr. 25. 17:28
 6/20 anonim ***** válasza:
Èn 5 nap mùlva nemvàrom :D
2020. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szia, én csütörtökre nem várom!
2020. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Irjatok majd, hogy mi a helyzet!:D
2020. ápr. 26. 09:24
 9/20 anonim ***** válasza:
Péntekre nem várom, izgulok nagyon.
2020. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Péntekre nem várom


K

2020. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!