Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor aggódnóm kellene?

Most akkor aggódnóm kellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

04.20 kellett volna megjönni,de nem jött. Még az nap késő délután csináltam tesztet ami még a kontroll csík megjelenése előtt pozítivat mutatott. Viszont,azóta folyamatosan "mindjárt megjön " érzésem van és nagyon feszül a hasam alja. Ez múlt hét óta hol erősebb,hol gyengébb. Baj lehet? Orvoshoz csak szombatra kaptam időpontot☹

Válaszokat előre is köszönöm


2020. ápr. 27. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem görcsölsz vérzel nincs baj.szedj magnéziumot próbálj pihenni
2020. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták: szedj magnéziumot! És pihenj sokat! Nekem is ez volt, kb 5hetesen, csak pezsgőtabletta volt itthon, kb 200mgos,abból ittam egy nap 2x.aztán mikor az első orvosi vizsgálaton jeleutem ezt, 3x1 magnerotot javasolt a doki, ami aztán a 34.hétig szednem is kellett.
2020. ápr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy minimális vérzéssel társult, úgyhogy rohantam a nőgyógyászhoz. A vérzés teljesen más miatt volt, amikor könnyes szemmel kérdeztem, hogy de mindjárt megjön érzésem is van csak mosolygott egyet a doki, hogy "maga még nem volt terhes igaz? Ez teljesen normális az első pár hónapban" szval en erre nem is kaptam semmit.
2020. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ameddig nincs vérzés, barnázás, nagy görcsök, addig minden rendben.

Ha megnyugtat nézesd meg magad.

Nekem is sokáig volt alhasi fájdalmam terhesség elején, magnéziumból a Magnosolvot ajánlom. Nekem az vált be a legjobban.


Boldog babavárást! 😊

2020. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

9. hétig volt mindjárt megjön érzésem, enyhe görcsökkel, de míg nem erősebb a legrosszabb mensidnél, nincs baj. Én 9. hétig rohangáltam a wc-re, hogy jaj most jött meg :( Persze nem :) 15. hétig még voltak ilyenek, de már egyre ritkábban, aztán megszűnt.


Ne aggódj, a terhesség ezzel jár, feszül, növekszik a méh, meg a sok sok hormon :D Ezért ne szaladj dokihoz, hacsak nem vérzel. Jó egészséget!

2020. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!