Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aggódnom kéne? Mit gondoltok?...

Aggódnom kéne? Mit gondoltok? Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok. Az előző hónapban pettingeltem a barátommal, aki volt, hogy a péniszét a vaginámhoz érintette, de be nem tette. Ezután kézzel izgatott még. Nem gondoltam, hogy bármi probléma lehetne belőle, hiszen nemsokkal az eset előtt múlt el a menstruációm, és amint írtam, le sem feküdtünk.

Azonban pár napja elgondolkoztam ezen, hogy mi van, ha mégis teherbeesem ennyitől. Azóta idegeskedem, feszülnek a melleim és tompán fáj az alhasam. Az is eszembejutott, hogy ezt mind csak beképzelem.

Ma kellett volna megjönnie hivatalosan, de a menstruációm nem mindig pontos. Általában mielőtt megjon fájnak a melleim, de a hasam nem szokott.

18/L


2018. nov. 4. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha ilyen könnyen teherbe lehetne esni, nem próbálkoznának hónapokig/évekig bizonyos párok.


Ha el akarod veszíteni, húzzon gumit, csak stresszeled magad, mert nem tudod, hogy miért késik.

2018. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Nincs miért aggódnod. Ennyitől nem lesz senki terhes. Akármilyen hihetetlen.
2018. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Szia. Nekem hasonló volt 4 hónappal ezelőtt, csak mi ovulációkor játszottuk ezt el. Azóta tudom hogy mennyire túl aggódtam akkor. Nem lesz ennyitől gyerek. Azért késik mert aggódsz. Nagyoooon nehéz de próbálj nem görcsölni ilyenen. Meg fog jönni. Lehet már estére.

Minden rendben lesz. 😊😉

2018. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell, meg fog jönni.
2018. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most egy kicsit megnyugodtam. : )

Attól tartottam, hogy esetleg a kézzel való izgatás során az ujjaival vitte fel belém az előváladékát. Ez nem lehetséges?

2018. nov. 4. 15:57
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Figyelj, ha őszinte akarok lenni de. (Én vagyok akinek hasonló szitura volt csak ovukor.)

A barátnőm fiúja nőgyógyász. Ő azt mondta nekem is, hogy de elméletileg lehetne, hisz elég egyetlen egy hímivarsejtnek célba érnie. Elvileg. De hogy igy sikerüljön.... gyakorlatban nem hallott ilyet és annyira de annyira pici esélye lenne hogy szinte nulla.

Gondolj bele. Ha 2 ember akik tökéletesek nekik van 15-20% esély ovulációkor ha teli élvezi a férfi a nőt akkor viszonyítsd ezt magadra. Neked mennyi esélyed van?


Nyugodj meg nem lesz semmi gond. Nyugi! :) nem lesz gond

2018. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
El sem olvastam.. A lehetek-e terhes, és a szűz vagyok üti egymást kislány, tessék bejárni biosz órákra.
2018. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Megnyugtattatok
2018. nov. 4. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!