Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyereket szeretnék! Megszakítá...

Gyereket szeretnék! Megszakítással közösülünk, a 14. napon ha együtt vagyunk, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 13:55
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Ja és előző vagyok: utálom ha hülyének néznek mert az előző kérdésben is épp tavaly költöztek össze, épp a pasi 1-2 évet várna és ugyan olyan a szóhasználata mint Neked ....nem tudom kit akarsz átverni hogy nem Te írtad de nagyon nem szeretem az ilyen sunyi alakokat.
2010. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon hasonlít a belinkelt kérdéshez a tiéd, végül is lényegtelen, de átverés a lényeg , beszéld meg vele hátha beleegyezik, mert így még rossz vége is lehet a gyermek számára és apa számára mindenképpen , az meg hogy neked jó az baromi elhanyagolható így jó anya nem lehetsz, viszont ha megbeszéled vele hogy te mindenképpen szeretnél és ha próbálkoztok se biztos hogy fél éven belül sikerül hátha ő is úgy tudna hozzá állni és később megérne benne az apai érzés.
2010. júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Valóban egyértelmű, hogy a belinkelt kérdés is a tiéd, az IGY szót is kiemelted mindkét kérdés kommentjénél. Meg azt is észrevettem, hogy állandóan ismétlen magad mindkét helyen, különféle megfogalmazásokba, de állandóóan leírod, hogy nem átvágás, mert őrülne neki, ha most mégis becsúszna. Folyamatosan győzködszz minket erről, holott mindegy, hogy mi mit gondolunk, igazából magadat akarod meggyőzni, hogy ez valóban helyes eljárás, mert Te is érzed, hogy nem fer. Lehet, hogy örülne neki, de csak akkor ha a véletlen úgy hozná. A VÉLETLEN, és nem a te mesterkedésed, na meg nem is bízik szerintem benne, hogy így reális esély van a terhességre, mert ha annyira örülne, nem akarna várni 1-2 évet. Tarsd tiszteletben a döntését, és ne akard átverni (mert ez az). Igazat adok egyik előttem szólónak, áll elé, mond hogy te most szeretnél, és ha ő is valóban örülne neki, akkor beadja a derekát. De ha nem, akkor igenis tarsd tisztiletben.
2010. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%
De it miért baj az ha már leirta egyszer ezt a kérdést?Ok az nem szép ha tagadja de ha kétszer irat volna ki vagy 5-ször sztem az ő dolga:)
2010. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
itt bicsika:)
2010. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Már észrevettem a gyakorin hogy sokan abszolút nem a kérdésre váalszolnak hanem valamit kiragadnak és arra ...nem értem mit kell boncolgatni lényegtelen doolgokat.Amúgy nálam is jöhet a kioktatás hajrá,hogy nem itrtam helyesen de az amiatt van mert a gépem nekem betük helyett pontokat jelezz ezen az oldalon valamiért,és nem tudom ellenőrizni sem mit irok.Aranyosak voltatok mert ti legalább válaszoltatok is neki,d e sokan tényleg azért vannak itt hogy kötöszködjenek.A kérdezőt meg nem értem miért nem vállalja hogy már kérdezte?Ebebn semmi sincsen sztem:)
2010. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Tényleg sokszor nem a kérdésre válaszolunk, szeretjük boncolgatni azokat a kérdéseket, amiket lehet. De ha tényleg csak a kérdésre válaszolunk, annyit írunk csak, hogy igen, lehet, és ennyi. És max 2 válasz érkezik a kérdésre. És az tényleg gáz, hogy letagadja, mikor teljesen egyértelmű.
2010. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Szevasztok!

Én linkeltem be tegnap azt a másik kérdés,mert szerintem is tuti,hogy ugyan az a személy írta ki.

Lényeg:ez a csaj úgy akar gyereket,hogy a pasi azt higyje véletlenül lett terhes,így (talán)elfogadja,hogy elöbb jön a baba,mint 1-2 év.Vagy,a csaj a gyerekkel akarja magához láncolni a pasit mert tudja,hogy másképp nem fog menni.Így vagy úgy,gusztustalan,és nem korrekt játék a partnerrel szemben.(szegény pasi...)

2010. júl. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..



És ezt vajon ki írta ki???

(már a harmadik kérdés ugyan abban a témában)

2010. júl. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Ez is az utolsóé, 100%. Ugyanaz a megfogalmazás, az IGY szó kiemelése. A kedves kérdező nagyon rá van kattanva a témára.
2010. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!