Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyereket szeretnék de mikor...

Gyereket szeretnék de mikor felhozom a témát a párom totál kitér a hitéből, elkezd kiabálni. Hogy puhítsam meg?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De gondolom nem csak hisztizik, hanem valamivel indokolja is, hogy miért nem. Mit mond?
2010. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg többet írnál magatokról...

Mennyi ideje vagytok együtt, hány évesek vagytok?

A baba jó esetben közös döntés, ha ennyire ellene van, és nincs megfelelő indoka, akkor gondolkozz el, hogy lehettek-e valaha egy család.

2010. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
5 éve vagyunk már együtt. A párom 32 én pedig 29 éves vagyok. Eddig szedtem fogamzásgátló tablettát de már 1 éve nem védekezünk. Nagyon nehéz bele látni mit is akar mert egyik pillanatban beleegyezik a másikban meg már nem is akarja. Talán csak én akarom igazán ilyen görcsösen ezt a babát, mit tegyek?
2010. júl. 28. 14:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen hány évesek vagytok?Mióta vagytok együtt?Mióta téma a gyermekvállalás?

Mert ha régóta együtt vagytok és szóba került már a baba és így akad ki,akkor valószínű nem ő lesz az igazi apajelölt erre.....

2010. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

32 éves pasi,5 év együtt élés.....

szerintem el kéne beszélgetnetek a kapcsolatotok komolyságán nem?

Ez a pasi ahogy látom nem igazán szeretne apa lenni.

2010. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem lennék vele ha nem szeretném de ezek után már nagyon nehéz szeretni egy férfit ha nem tudja eldönteni mit is akar valójában. Fél feladni a "szabadságát" és a nyugalmat.. Most kell rájönnöm, hogy ebben a kapcsolatban lehet csak én akarok valamit is
2010. júl. 28. 14:28
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, egy beszélgetés biztosan segítene ha rá tudnám venni. Nagyon nehéz így élni de sajnos ezt az 5 évet már nem tudom visszaforgatni..
2010. júl. 28. 14:31
 8/10 anonim ***** válasza:
A kapcsolat komolysága nem kizárólag a te szereteteden múlik!32 évesen már illenék tudni,hogy akar-e gyerek a közeljövőben vagy nem.És tiszteljen már téged annyira,hogy nem csinál belőled hülyét,és nem rángat dróton.Még most se késő továbblépni!Szerintem fekete-fehéren tedd fel neki a kérdést,és ne várj arra,hogy majd meggondolja magát és megpuhul.Sok boldogtalan nő tette/teszi ezt és semmi nem változik!
2010. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ültesd le és mondd neki, hogy most akár van kedve, akár nem, ezt megbeszélitek, mert már nem gyerek és ne hisztizzen. Ha a válasza nem, akkor legalább tudod, hogy egész mást akarsz a kapcsolattól, mint ő. Ha a válasza igen, akkor legyél türelmes és kedves, és majd lelkileg is megerősödik a feladathoz. De 5 év után ezt illik tudni megbeszélni két, felnőtt embernek!!
2010. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A párod szerintem nem akar gyereket, nem érett még hozzá lehet sose lesz és hogy lekésik róla bánni fogja de ez legyen az ő gondja, nem egy az utatok ha eddig ezt nem látta be kár kockára tenni a boldogságod, mindenáron meg nem éri meg a gyerek nem sem jó vállalni egy gyereket, beszéld meg vele hogy neked mi a célod és állj tovább ha végképp nem egyezik, még nem késő megtalálni azt akivel tényleg boldog is lehetsz és a célotok is egy, akivel boldog családot alapíthatsz nem csak egy elképzelt idillt valósítanál meg, hidd el 1-2 hónap és meglesz ha nyitottan állsz hozzá és tovább tudtok lépni.
2010. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!