Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ikrek után ki vállalt még...

Ikrek után ki vállalt még több gyereket? És mennyi idő múlva?

Figyelt kérdés

Ha véletlen úgy adná hogy 2,5 év lesz köztük? kössem fel a gatyát? :)

Nagyon-nagyon szeretnénk még, csak azért még legalább egy évet szívesen várnék. De most 3 napja késik. Sose szokott! Az ikreim inszeminációval fogantak.


2011. nov. 2. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ikrek után 21 hónappal született a következő babám, utána 20 hónappal a következő, aki most 1 éves, és újra terhes vagyok (6 hetes). Szóval nem lehetetlen a dolog, gatyafelkötés sem feltétlenül kell hozzá, de ezt csak én gondolom így.
2011. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húha! Azzigen! Gartulálok! Egyébként mi is nagy családot szeretnénk, ha az anyagiak és az egészségünk is engedi. :)
2011. nov. 3. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
23 hónappal szültem az ikrek után és ismét ikreket, 27 éves voltam ekkor és kicsit éretlen ehhez a feladathoz. Mostanra már a kisebbek is 2 évesek, de az eleje nekem nehéz volt... Főleg párkapcsolati szempontból, nagyon kevés energiám maradt magamra és a férjemre, de már átvészeltük. A legnehezebb része számomra az volt, hogy sok mindenből alább kellett adjak. Itt nem csak a személyes igényeimre gondolok, hanem gyakran bántott, hogy úgy éreztem (sokszor még ma is úgy érzem), nem vagyok elég jó anya, nem vagyok elég türelmes és, hogy többet érdemelnének a gyerekeim... Azért talán már kialakult egy rendszer, ami sokat könnyít a dolgokon. A testvéri szempontból egyébként sztem jó, ha pici a korkülönbség. szóval, ha igazi társ a párod, meg esetleg van segítségetek, akkor hajrá :)
2011. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsónak minden elismerésem! Azt hiszem vennék pár leckét szívesen néha.:) Jó az ilyen példa előttem, mert ha úgy érzem már kezd szakadni a cérna, akkor eszembe jut hogy van akinek 4 kicsi van, és mégis meg tud oldani mindent. Gratulálok!

Ja, közben nincs ám útban senki, még várunk egy kicsit.:)

2011. dec. 4. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!