Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez alapján mikor...

Szerintetek ez alapján mikor lehetett ovulációm? Sajnos nyákot nem igazán tudom értelmezni. Nem is nagyon van mit.2 nap mulva kell meg jönnie, de már nem reménykedek miután ennyire leesett a hőm.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 09:51
 1/4 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 30. 09:54
 2/4 anonim ***** válasza:

Ovulációkor tojásfehérje szerű a folyás, nyúlós.

Én ehhez a hőmérőzéshez nem értek abban nem tudok segíteni.

2020. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

18-19


Nyák nem kötelező jelenség, én mikor terhes lettem nem volt nyákom a ciklusban, a hőm is fura volt, a progim is csak 27 lett.... szóval semmit nem jelent. LH tesztet kell csinálni. Azzal együtt ér valamit a görbézés.

2020. ápr. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hm.. hat szerinten 19. cn. Biztos jol mertel elotte egy ket napot? Marmint ugy ertem nem volt befolyasolo tenyezo? Rossz ejjelek, alkohol?

Ha minden jo volt, akkor en azt tippelnem, hogy próbálkozott a szervezet, csak nem jott ossze. Ovu elott elvileg lehet elegge cikkcakkos is, a lebyeg h ovu utan szep legyen.ami neked szepis, de sajnos en is ugy latom, hogy nem babas a honap :(

2020. ápr. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!