Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos védekezés...

Megszakításos védekezés mellett mennyi esélye van a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
Párommal évek óta megszakítással védekezünk, eddig mindig bevált. Az elmúlt hónapban is mindig "kivülre ment", de a havimnak már kb 5 napja meg kellett volna jönnie. Eddig sem volt pontos a havim, de általában inkább előbb jött 1-2 nappal. Enyhe derékfájdalmam és folyásom van, ez lehet annak a jele, hogy meg fog jönni?
2020. máj. 3. 07:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
49%
Én azt vettem észre, hogy "divat" ezzel takarózni egy meglepi baba esetén. Pedig ha nem hibazik a férfi, ebből nem lesz nagyobb eséllyel baba, mint más módazerek mellett.
2020. máj. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
65%
de
2020. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg kérlek, mi lett az eredmény.
2020. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, hogy másnál mennyi az esélye, de nálunk baba lett egyből. Pedig 1000%, hogy nem bent ment el. Ha gond lett volna, eszünkbe se jut kockáztatni.

5 nap késés után én is tesztelnék.

2020. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
27%

Én végre a kérdésedre is válaszolok :)

Nem hiszem, hogy terhes vagy. Iszonyatosan kicsi erre az esély. Én sosem szedtem gyógyszert, óvszert kb. akkor láttam utoljára mikor elvesztettem, megszakítással védekezem 16 éve, sosem lett semmi. Sőt, mikor akartam, akkor sem jött olyan könnyen, 4 és 8 hónap után, most meg 1 éve semmi.


Nyugodtan vehetsz tesztet, legalább megnyugszol, de szerintem 99% hogy semmi nincs :)

2020. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
66%

Nekünk 8 évig működött, már elkezdtem stresszelni az itt olvasott sok h*lyeségtől, hogy valami baj lehet nálunk, mert nem csúszott be baba soha(de nem is lett volna baj amúgy). Most terhes vagyok az első babánkkal, 2. hónapban összejött, mikor élesben csináltuk.

Én úgy vagyok vele, hogy az ilyen becsúszott babák mind emberi hibából lesznek, csak el sem merik mondani sokszor pl a pasik, DE! ha nem akar valaki semmiképp gyereket a partnerétől, ne szexeljen megszakítással!!!

2020. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
78%

Nos mivel a megszakítás NEM védekezés, sokkal inkább orosz rulett, így természetesen lehetsz terhes.

Az előváladéktól is teherbe lehet esni, sok férfi pedig észre sem veszi, hogy egy "icike-picike" belülre ment, aztán meg is van a gond. Nekem 2 barátnőm is terhes lett megszakítás mellett, egyikük 2 éve alkalmazta ezt a módszert, mire egyszer csak nem jött meg, másikuk pedig fél év után. Szóval ez abszolút lutri és aki nem akar gyereket, az igazán megerőltethetné magát és választhatna a számtalan, normális védekezési módszerek közül.. Ez mégis csak egyszerűbb, mint egy abortusz pl..

2020. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
29%
A 16ossal maximálisan egyetértek.
2020. máj. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
91%
Így van, 15ös. Kiverte a logika a biztosítékot. Nekem nem volt még autóbalesetem, akkor másnak se lesz. Menjen csak nyugodtan forgalommal szemben az M5ösön.
2020. máj. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
#15 tényleg hülyeseget írtál!Attol hogy nektek nem csúszott igy be,másnak becsúszhat.
2020. máj. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!